Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 144
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Wczoraj szukałem tego kalendarza, dziś widzę na ftp..
    nkp2007.pdf 4495 KB 2007-01-01 22:34:00
    tak drogi pebeesie, wzielam pod uwage wszystkie wskazowki specjalistow i zmienilam projekt, wrzucajac odchudzona wersje na ftp po raz drugi...

  2. #22
    nin
    Gość

    Domyślnie

    no widzialem widzialem
    juz bez przesady ze on taki czy smaki

  3. #23
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    I jak pewnie zauwazyles, Marta udostepnila prywatny serwer na plik... Ja bylem i wciaz jestem temu przeciwny!
    Znaczy udostępnieniu prywatnego serwera? .. Wiem, wiem, żartuję... Uśmiech proszę <pstryk>

  4. #24
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    bombel - to moze ja jako jeden z autorow od zdjec z rejestacja wtrace swoje 3 grosze, choc szczere mowiac myslalem ze na temat kalendarza nic juz nie bedize powiedziane.
    sesja odbyla sie w bolach i trudzie przy pogodzie sprzyjajacej jednego dnia a znacznie mniej sprzyjajacej drugiego.
    "casting" fotografow do sesji byl otwarty i kazdy mogl sie zlgosic... z tych zglaszajacych sie okazalo sie ze przyjechalo okolo polowy.
    biorac pod uwage ze wiekszosc ludzi po raz pierwszy robila cos tak duzego w sesnsie wielkosci pleneru i ilosci sprzetu wie wszyscy uczyli sie na biezaco. nie obylo sie bez drobnych starc. jak zwykle przy tego typu prpjektach czesci rzeczy nie udalo sie zalatwic a inne ewoluowaly. sprzet czasem nie wytrzymywal napiecia i sie palil.
    mimo to przy DOBREJ ZABAWIE calej ekipy udalo sie stworzyc zdjecia. nie sa genialne. mon aim wiele zarzucic .. zarowno na etapie tworzenia jak i obrobki. ja do tych swojego autorstwa mam wiele zastrzezen i zrobil bym je zupelnie inaczej majac te doswiadczenia ktore zdobylem w trakcie.

    ALE SA. POWSTALY.

    po jakims czasie udalo sie tez stworzyc i wydac kalendarz.

    nie trzeba sie nim zachwycac. ale do cholery przestancie krytykowac ze mozna bylo lepiej!!! owszem. MOZNA BYLO. wiec trzeba bylo sie wziac i to zrobic by miec podstawy do malkontenctwa i krytykanctwa. tyle mojego w temacie. enter

  5. #25
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    tak drogi pebeesie, wzielam pod uwage wszystkie wskazowki specjalistow i zmienilam projekt, wrzucajac odchudzona wersje na ftp po raz drugi...
    Słyszeliście? Słyszeliście? Powiedziała do mnie 'drogi'.... koniec już bliski, żona mnie zabije, ale co tam...

    A tak poważniej - no teraz w końcu jest chyba kompletny tamten wątek

  6. #26

    Domyślnie

    Calkowicie zgadzam sie z Sailorem i nic juz wiecej nie dodam. Kalendarz bedzie opublikowan w malym pdf-ie moze jeszcze dzisiaj. Wersje drukowana bedzie mozna zamowic w postaci druku cyfrowego (po kosztach) juz od czwartku, piatku. Wersja pdf do druku w high resie bedzie dostepna na nosniku, lub metoda wymiany via uzytkownicy forum.

  7. #27
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Bombel, mam nadzieje ze stac Cie na powiedzenie przepraszam gdy trzeba to zrobic. Powiniennes przeprosic za zarzut, bo temat byl caly czas na forum. Twoje "czyzby..." obraza wszystkich ktorzy na tym forum pracuja... Uwierz mi. Obraza Ich.

    Stać mnie na to. PRZEPRASZAM.

    Jednocześnie chcailbym powiedzieć co następuje: robię serwisy www od czasów Mozaiki (dla mało pamiętających - od dawna). Wiem co to są cookies, znam opcje tego forum, nie robię tegoi, czego nie rozumiem (nie grzebię w tym na czym się nie znam, jeśli idzie o zaawansowanme opcje przeglądarki). Umiem ją skonfigurować tak, żeby działała jak chcę.

    Otóż przez godzinkę dzisiaj (przez godzinkę robienia sztuczek, szukania, logowania, odświeżania, proxowania i innych numerów, które robiłem z nudów a także z ciekawości) nie widziałem postów, o jakich mówię. Temat był, przyznaję, nie było interesujących mnie postów. Sam jestem moderatorem na pewnym nieiwelkim, ale specjalistycznym forum, i wiem, jakie możliwości ma mod.

    Sądziłem, że posty zostały skasowane. Aby nie robić hałasu o nic, sprawdziłem to szczególnie mocno - do czego mam pewną wiedzę. I właśnie dlatego zacząłem ten topik, że uznałem to za rażące - znikające posty.

    Jeszcze raz: jeśli były cały czas (choć ich nie widziałem i do tej pory nie rozumiem dlaczego) - przepraszam za zarzut cenzurowania. Teraz tylko pozostaje mi mieć nadzieję, że kiedyś się dowiem, co się stało, że nawet w bazie moich postów były wszystkie pozostałe, a tego jednego, trzeba trafu akurat z tego wątku - akurat nie.

  8. #28

    Domyślnie

    mam nadzieje, ze nie zostanie to uznane za cenzure, ale mam straszna ochote zamknac ten watek, temat ten juz i tak zepsul mi dzis nastroj i nie zamierzam sie w nim wiecej udzielac
    pozdrawiam

  9. #29
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Zdaje się, że to ja popsułem Ci humor dzisiaj. Przepraszam, nie to było moim zamiarem. Sprawa jakości kalendarza jest najzupełniej osobna - a swoją drogą czemu nie padł pomysł rozpisania konkursu, oficjalnego zaproszenia do kompanii, czy jakkolwiek dania do zrozumienia, że oprócz fotografów potrzebujecie jeszcze kogoś od poligrafii, składu, montaży i tak dalej, i tak dalej... Zgłosiłoby się pewnie cała masa ludzi, a zamiast tego jest zamknięte forum...

    No ale pierwsze koty za płoty, pewnie mając to doświadczenie kalendarz na 2008 będzie inaczej zorganizowany.

    A teraz czemu piszę ten post, który mam nadzieję wyjaśni już resztkę wątpliwości: nie mam (i nie chcę mieć) żadnych pretensji do Ciebie, Holka. Ty odpowiedziałaś, zatem Tobie ja odpowiedziałem i możesz mieć wrażenie, że chcę Cię opluć czy spotwarzyć. Nic bardziej mylnego!

    Ja po prostu klinicznie nie znoszę znikających postów, zwłaszcza, że ich ogólny wydźwięk był rzeczywiście niepochlebny dla tzw Vipów forumowych. Do tej pory nie wiem czemu nie było tych postów, a mam wiedzę, która pozwoliłaby mi zrozumieć co się dzieje. Z mojej strony - pomimo robienia różnych sztuczek - wątek był wykastrowany aż do momentu, w którym napisałaś, że posty są.

    Jak za tknięciem magicznej różdżki posty rzeczywiście się pojawiły. Rozgorycznony tymi smutnymi faktami upominałem się o nie (posty), a jak już je na powrót zobaczyłem, ucieszyłem się niepomiernie. Dostałem uwagę Admina, że niepotrzebnie przywołuję słowo cenzura, ale z mojego punktu widzenia sprawa tak rzeczywiście wyglądała. Czy uważasz Holka, że mam o to pretensje akurat personalnie do Ciebie? Nie mam, i nawet przepraszam osobiście Ciebie za wywołanie takiego wrażenia.

    Na koniec pozwolę sobie wyrazić zadowolenie, że jednak cenzura nie wraca, znikające posty się pojawiają i nie ma żadnego tego typu niepotrzebnych zachowań. W sumie o to szło od samego początku i finał jest najszczęśliwszy z możliwych. Za radą życzliwego starszego Kolegi nie wypowiem więcej słowa o Kalendarzu, żeby nikomu nie zrobić więcej przykrości, nawet nieświadomie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Stig, mam nadzieje ze Ty powiniennes to zrozumiec. Nie pokazuje sie czegos przed opublikowaniem.
    Sorry... Bylem przekonany, ze juz zostal wydany. Wybacz, ale nie sledzilem watkow o tym przedsiewzieciu. Nie mialem zbytnio czasu, zeby uczestniczyc w tym projekcie, wiec nie chcialem tez niepotrzebnie dyskutowac. Dopiero teraz sie dowiedzialem, ze leci do druku.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •