Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 144
  1. #11

    Domyślnie

    bombel, ale o co Ci chodzi, posty sa, nie zniknely

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    temat kalendarza ma swoje dwa osobne dzialy w kategoriach zdjeciowych
    Nadal nie odpowiedzialas nam na pytanie -- dlaczego nie mozemy obejrzec zdjec wchodzacych w sklad kalendarza. Juz niekoniecznie calych gotowych stron, ale chociaz zdjec. To tajemnica jakas czy co?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #13

    Domyślnie

    mozecie obejrzec, link do ftpa jest w watku "dziekuje" w dziale kalendarza

  4. #14
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    holka, jesteś po prostu cudowna! Przed pół godziną jeszcze ich nie było, a szukałem na wszelkie możliwe sposoby - logowałem się ponownie, szukałem swoich postów, szukałem inaczej - na próżno...

    Cuda, cuda!

    Czyżby podziałała wzmianka o cenzurze?

  5. #15

    Domyślnie

    bombel... no comments...

    przy okazji, ten temat przenosze do WLASCIWEGO dzialu

  6. #16

    Domyślnie

    Bombel, moisz o tym watku: http://www.forum.nikon.org.pl/showth...261#post186261 Jesli tak, to czemu ja go widze a Ty nie? Moze ustaw sobie opcje forum tak bys widzial wszystkie posty, zamiast zarzucac komus cenzure na tym forum.

    Kalendarz mial sie pojawic w formie drukowanej, pojawi sie w techgnice cyfrowej dla chetnych na jego zakup lada chwila. W pliku pojawi sie gdy bedziemy mieli serwer na ktorego transfer bedzie nas stac. Mas pliku ok 30MB. Wiecej niz 1000 zlotych na druk przeznaczyc nie moglem (o czym pisalem w stosownym watku). Innych zainteresowanych sponsoringiem rowniez nie udalo sie pozyskac. Koszt druku mial wyniesc okolo 8000-10000PLN wiec nie bylo o czym mowic. Na ta chwile to wszystko o kalendarzu. Bedzie pdf do zdjecia, bedzie temat. Bedzie wersja w cenie, bedzie informacja. Poslizg jaki mamy w tej chwili to dokladnie 30 godzin, bo decyzja o sposobie publikacji zapadla w ostatnich dniach roku.

    To tyle.

  7. #17

    Domyślnie

    Update:

    holka, jesteś po prostu cudowna! Przed pół godziną jeszcze ich nie było, a szukałem na wszelkie możliwe sposoby - logowałem się ponownie, szukałem swoich postów, szukałem inaczej - na próżno...

    Cuda, cuda!

    Czyżby podziałała wzmianka o cenzurze?
    Bombel, mam nadzieje ze stac Cie na powiedzenie przepraszam gdy trzeba to zrobic. Powiniennes przeprosic za zarzut, bo temat byl caly czas na forum. Twoje "czyzby..." obraza wszystkich ktorzy na tym forum pracuja... Uwierz mi. Obraza Ich.

  8. #18
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj szukałem tego kalendarza, dziś widzę na ftp..
    nkp2007.pdf 4495 KB 2007-01-01 22:34:00

  9. #19

    Domyślnie

    Stig, mam nadzieje ze Ty powiniennes to zrozumiec. Nie pokazuje sie czegos przed opublikowaniem. To ja bylem caly czas przeciwny pokazywaniu zdjec przed wyborem formy publikacji i wreszcie przed upublicznieniem.

  10. #20

    Domyślnie

    Wczoraj szukałem tego kalendarza, dziś widzę na ftp..
    I jak pewnie zauwazyles, Marta udostepnila prywatny serwer na plik... Ja bylem i wciaz jestem temu przeciwny!

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •