Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Grają głównie rock, zero disco polo itp.
    Eeeee, bez szlagierów disco-polo to nie impreza
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Eeeee, bez szlagierów disco-polo to nie impreza
    To zależy kto się bawi

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    To zależy kto się bawi
    Panie, każden nachlać lubi, a jak się nachleje to każdy lubi disco-polo!

    Nawiasem mówiąc, byłem na dziesiątkach wesel typu "ą" i "ę". PO napiciu ludzie się bawili najlepiej nie na piosenkach Stinga, Whitesmoke, Wet Wet, Wet czy jakiś innych, ale na "Jesteś szalona" czy "Czarne oczy".
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Panie, każden nachlać lubi, a jak się nachleje to każdy lubi disco-polo!

    Nawiasem mówiąc, byłem na dziesiątkach wesel typu "ą" i "ę". PO napiciu ludzie się bawili najlepiej nie na piosenkach Stinga, Whitesmoke, Wet Wet, Wet czy jakiś innych, ale na "Jesteś szalona" czy "Czarne oczy".
    nie rozumiem Twojej wypowiedzi, że moje wesele będzie typu ą czy ę... ja po prostu nie lubię disco polo i tyle, dlatego wybieram inny rodzaj muzyki.
    Mamiya + Sony

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Panie, każden nachlać lubi, a jak się nachleje to każdy lubi disco-polo!

    Nawiasem mówiąc, byłem na dziesiątkach wesel typu "ą" i "ę". PO napiciu ludzie się bawili najlepiej nie na piosenkach Stinga, Whitesmoke, Wet Wet, Wet czy jakiś innych, ale na "Jesteś szalona" czy "Czarne oczy".
    A ja bylem na kilku weselach gdzie nie bylo disco polo i oczepin (odczepin, cholera wie jak to sie pisze)
    i ludzie sie bawili przy kaziku, the roots, iron maiden, edycie bartosiewicz, the beatles, elvisie i goldim (tak na przyklad co pamietam z ostatniego wesela) lepiej niz na innych weselach przy DP i do 9 rano

    ps i naprawde nie kazdy kto sie nachla lubi disco polo, ja nachlany wole inna muzyke do zabawy

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar zymir
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    197

    Domyślnie

    polecam - chłopaki grają na żywo !!!!!!!! http://www.tiim.pl/

    Myślę że repertuar do dogadania.

    Byłem na weselu, gdzie nie było disco polo, goście niestety narzekali na ten fakt.
    Choć sam nie lubię disco polo, to na moim weselu dałem wolną rękę zespołowi w/w i pogrywali czasem disco i goście się bawili super.
    Moim zdaniem (bez urazy) nie skupiaj się na swoich upodobaniach i weź pod uwagę ogół gości weselnych wśród których panują różne upodobania.
    Ale to w końcu Twoje wesele i sam (po zasięgnięciu opinii przyszłej Małżonki) decydujesz co ma być a czego nie.\
    Pozdrawiam serdecznie i 100 lat na nowej drodze życia.

    Ps. zespół naprawdę polecam - fajnie grają, mają duuużo oświetlenia itp, bajerów.
    Ostatnio edytowane przez zymir ; 20-10-2010 o 13:38
    Nie ważne jest dłuto - ważna jest rzeźba.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Eeeee, bez szlagierów disco-polo to nie impreza
    Niby tak jest, ale na tym weselu na którym bylem i oni grali - porwali do zabawy nawet osoby starsze, bawili się wszyscy. Klimat był taki jak na koncercie, łącznie ze skakaniem gości ze sceny w tłum i noszeniem na rękach. Nigdy wcześniej czegoś takiego na weselu nie widziałem, rewelka ! A muzycznie również rewelacja.

  9. #19

    Domyślnie

    Polecam coś ze swojego podwórka - http://www.mammamia.org.pl/

    Pełna profeska, żadnych "samouków" wszyscy członkowie to profesjonalni muzycy, nie ma mowy o wpadkach, fałszach czy jechaniu na playbacku.

  10. #20

    Domyślnie

    Jeśli na Warszawskie wesele to warto szukać bliżej domu aby trochę kasy zaoszedzić i zatrudnić droższego-lepszego fotografa. Z tymi ludźmi miałem okazję "grać" Profesjonalizm w każdym calu.
    http://www.bzzyk-band.pl/

    ps.1
    wokalista Bartek i wokalistka to uczestnicy programu szansy na sukces i chyba z jakimiś wyróżnieniami

    ps.2
    ucho audiofila nie łatwo oszukać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •