Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Dworzec

  1. #1
    Rozmowny Awatar esio
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Katowice/ Oswestry / Tychy/ Hannover
    Posty
    331

    Domyślnie Dworzec



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    Jak się podoba?
    I zagadka. Co było sprzedawane w takiej walizce?
    F100+BP N28-105 3,5-4,5 N24-120 3,5-5,6 N28 2,8 N50 1,4 N135 2,8
    D300+BP D700+BP D800+BP
    S10-20 3,5 N18-70 3,5-4,5 N18-105 3,5-5,6VR N50 1,4 N50 1,8 N85 1,8
    N24-85 3,5-4,5VR N70-200 2,8VR N200-500 5,6VR 3xSB-800

  2. #2

    Domyślnie

    Fajna stylizacja. Bardzo dobry pomysł. Obróbka pasuje. Drugie zdjęcie bardziej mi się podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo fajne fotografie
    ciekawe jak by wyglądały gdybyś dodał trochę szumu

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysł na zdjęcia fajny ale miejscówka już mniej. Ten płot w tle pasuje jak... i psuje cały klimat. Myślę, że dużo ciekawiej byłoby, gdybyś przeszedł na drugi peron - pod ten daszek. Druga sprawa to GO - IMHO jest za duża przez co postać nie jest dobrze wyodrębniona z tła.
    A co do walizki - wygląda jak przenośna lodówka
    Pozdrawiam
    Michał

  5. #5

    Domyślnie

    2 jest fajna.

  6. #6

    Domyślnie

    Pomysł według mnie rewelacyjny.
    2 bardzo mi się podoba, a w 1 rozumiem jaki miałeś zamysł, ale dziewczynka za bardzo w stronę obiektywu patrzy - może lepiej jakby modelka ustawiła się bokiem lub nawet tyłem i patrzyła w oddal?
    D200 i kilka szkieł

  7. #7

    Domyślnie

    Za przedmówcami - miejscówka taka sobie - dworzec zbyt nowoczesny. Nie wiem czy w UK są tak archaiczne dworce jak niektóre u nas, ale warto byłoby poszukać. GO zdecydowanie za duża. Obróbka - WB i wineta nie wystarczy. Sądząc po stroju miała to być moda sprzed lat. Przydałoby się zatem trochę ziarna, jakieś rysy, jak to na starych filmach. Może kolorystyka taka nierównomiernie szara, a miejscowo wpadająca lekko w bordowy (ale nie sephia). Nie podoba mi się oświetlenie. Dopalałeś zewnętrzną lampą bez żadnego "modyfikatora"? Cienie dziewczynki są za twarde. Użyj softboxa albo parasola. Cienie nie pokrywają się z kierunkiem cieni rzucanych przez słupy co trochę rzuca się w oczy i denerwuje. Na twarzy oświetlenie też takie sobie, nie wspominając o świecącej się skórze.

    Co do pozy modelki - dzieci tak nie siadają. Siedzi jak dystyngowana dama w nie dzieciak. Raczej widziałbym tutaj dziewczynkę siedząca na walizce, podpartą łokciami o kolana i dłońmi wspierającymi głowę na policzkach. Niczym lekko znudzoną czekając na pociąg.

    Warto też popracować nad strojem. Uśmiechnięte dziecko i czarny pogrzebowy strój komponują się tak sobie.

    Jedynka leci bardzo w prawo - to akurat najłatwiejsze do naprawienia.

    Koncept jednak fajny i warto się za niego zabrać raz jeszcze
    D800 | X-Pro1 | GW690II | instax | www | flickr | tumblr

  8. #8

    Domyślnie

    jak dla mnie za bardzo przyświeciłeś - obojętnie czy to blendą czy lampą - i fotografia straciła swój urok ii klimat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •