Close

Strona 4 z 1867 PierwszyPierwszy ... 2345614541045041004 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 18664
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Nic, jak będziesz dbał o jego czystość, i prawidłowe naciągnięcie nic się nie stanie
    Dokładnie tylko to - o pas i łańcuch trzeba dbać.
    Kardan jest bezobsługowy.

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ale te brzmienie silnika, echhhh


    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Ja sobie postawiłem jako górną granicę 1100.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    ba....

    Z dostępnych dla mnie, najchętniej przygarnąłbym - HONDA VTX 1300 jednak mam obawy, że jak na pierwszy motor to raczej za wielka maszyna...
    Ale i tak omamiony błyskiem armatury i wszystkim innym będziesz wzdychał do tego co w motorze najpiękniejsze, czyli do koni mechanicznych, tak jak wzdychają moi znajomi turlając się na żelaźniakach i często zmieniają je choćby na skromną 100 konną 600 co by poczuć to po co się motor kupuje
    Motory trzeba mieć dwa
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    po co się motor kupuje
    "moto się kupuje po to, że za^$%^$ć" - tak ... słyszałem, czytałem już to nie raz, ale nie trafia do mnie , ale "de gusta non disputante"

  4. #34

    Domyślnie

    Na motocyklach śmigam dłuuugo i i miałem ich wiele (teraz mam dwa) z całą stanowczością polecam Z750 - CB jest potwornie nudne, flaki z olejem. Tylko Zetka! Jak masz jakieś pytania dot. moto to dawaj na PW - wszystko Ci powiem od A do Z.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    CB jest potwornie nudne, flaki z olejem.
    Pierwsze moto, z kilkudziesięcioma KM (powyżej 50) nie będzie nudne przez długi czas. Jeśli ktoś nie miał doświadczenia z większymi motocyklami albo miał z motorowerami i max 150 kilogramową 250tką na kursie, to wrażenia są takie, że nawet spokojna 600-tka wyrywa jak durna. Poza tym specyfika jazdy, 250 kilogramowy motocykl jedzie sam, trzeba się nauczyć go przekonać, że należy właśnie zakręcić bo sam z siebie wcale nie będzie miał ochoty. Poza tym wystarczy sobie wyobrazić, że taka maszyna bez problemu rozpędza się 3-4sek do setki i elastyczność ma taką, że trzeba Ferrari żeby go dogonić. Jak się to przekłada na doświadczenia a raczej brak doświadczenia początkującego?

    PS1. To tak z własnego doświadczenia i obecnie CB750 Seven Fifty.
    PS2. Też myślałem nad chopperami, ale do miasta poręczniejszy moim zdaniem jest naked.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 27-08-2010 o 22:37
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    PS1. To tak z własnego doświadczenia i obecnie CB750 Seven Fifty. ...
    WOW !Panie Tomku, taka wspaniała piękna maszyna pod bokiem, a ja nic nie wiem. Kwintesencja prawdziwego wygodnego motocykla - uniwersalnego, dla prawdziwych facetów i do kościoła i na majówkę i na ryby czy grzyby , czy nawet w wypad do Paryża, a i ścignąć się można. Szukam takiej ślicznotki już ze dwa lata, jakby chciała zmienić właściciela to się polecam
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    WOW !Panie Tomku, taka wspaniała piękna maszyna pod bokiem, a ja nic nie wiem. Kwintesencja prawdziwego wygodnego motocykla - uniwersalnego, dla prawdziwych facetów i do kościoła i na majówkę i na ryby czy grzyby , czy nawet w wypad do Paryża, a i ścignąć się można. Szukam takiej ślicznotki już ze dwa lata, jakby chciała zmienić właściciela to się polecam
    He, he... nie ma mowy. Też długo szukałem i trafiłem niedawno na ładny egzemplarz 2001r. Niech Pan zgadnie gdzie: pod Grajewem.

    A co do walorów, miałem pewne doświadczenia z Banditem 650 z 2008 i pomimo różnicy wieku, mój jest jakiś taki "prawdziwszy". Zero plastików, mam wrażenie że dłuższy, lepsza pozycja, no i Honda. Pracuje jak zegarek a nie z garścią nakrętek w silniku.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  8. #38

    Domyślnie

    A właśnie, od jakiego rocznika i przebiegu wogóle warto interesować się motocyklem ?
    MarcinWilk

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    A właśnie, od jakiego rocznika i przebiegu wogóle warto interesować się motocyklem ?
    W motocyklach nie rocznik jest ważny a stan i historia. Przebieg, chyba nie muszę tłumaczyć, jest najbardziej manipulowanym elementem w ofertach, więc w żadnym wypadku nie można dawać wiary w jego stan. Są "cacuszka" z lat 80 i 90-tych z rąk koneserów i rękodzieła "kowalstwa motoryzacyjnego" z najnowszych roczników.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 29-08-2010 o 13:51
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    W motocyklach nie rocznik jest ważny a stan i historia. Przebieg, chyba nie muszę tłumaczyć, jest najbardziej manipulowanym elementem w ofertach, więc w żadnym wypadku nie można dawać wiary w jego stan.
    Z przebiegami to tak jak w samochodach.... więc na co zwracać szczególną uwagę ?
    Dużo ofert dotyczy motocykli sprowadzanych z USA - warto w coś takiego wchodzić ?
    MarcinWilk

Strona 4 z 1867 PierwszyPierwszy ... 2345614541045041004 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •