Close

Strona 749 z 1849 PierwszyPierwszy ... 24964969973974774874975075175979984912491749 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 481 do 7 490 z 18489
  1. #7481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BobbyX Zobacz posta
    Nie przeczę, że nie jest dobry. Po prostu chodzi o wizerunek marki. Tak jak Kia nie będzie raczej marką premium tak samo wieśwagen
    Nie mów hop. Autami dla biedaczków było kiedyś Audi - Auto Union AG.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #7482

    Domyślnie

    @velaskez - ale Garbusa to Ci zazdroszczę a takie moje małe marzenie ze w przyszłości kupie sobie jakiegoś Triumph-a, Garbusa i może jak będzie mnie stać to 911 , coś do delikatnego odrestaurowania i na sezon, naprawdę kocham Garbusy aż idę sobie polać

  3. #7483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    @velaskez - ale Garbusa to Ci zazdroszczę
    No Garbusy trzeba kochać. Np. wszystkie koleżanki reagują bardzo euforycznie jak widzą garbusa, a potem jest:
    - Ale tu głośno
    - Ale tu nie wygodnie
    - Mogłoby być więcej miejsca
    - Mógłby być szybszy
    itd.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #7484

    Domyślnie

    Raz jechałem trasę szajswagenem jako pasażer. Wysiadłem skatowany jak po Dakarze. Wiem, że są lepsze i gorsze szajswageny, ale chyba wolałbym jeździć Dacią, przynajmniej wiedziałbym za co nie płacę
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #7485

    Domyślnie

    Strasznie wieszacie psy na VW.... fakt - wnetrza dosyc plasticzane, tyle ze nie tylko z oszczedności to się bierze ale z wymogów dot. recyklingu. Co nie zmienia faktu że Ascona miała milsze w dotyku materiały deski niż VW Golf IV/V. Jakość? Względnie dobra jakość (jak na klasę samochodu) była w epoce Golf I/II, Passat B3 itp - później już z górki. Jak wszyscy producenci - w drugiej polowie lat 80 tych/ na poczatku 90-tych zmienił się model biznesowy, bo wyszło taniej przyciąć koszty i stracić renomę niż utrzymywać wysoką niezawodność.
    Co do jeżdżenia Dacią - nie sądzisz że tam nie tną kosztów, i to dużo bardziej bo docelowa cena jest niższa niż w Renault ?
    Dobre i trwałe samochody już były - E39/W124/W126/R129: że wymienię te które chciałbym mieć w garażu.

    Ta szalona popularność VW to samonapędzjące się koło: kiedyś były popularne (bo lepsze od Opla/Forda), więc mechanicy się ich nauczyli. Dzieki temu teraz można nowsze (nie nowe) naprawiać w każdej wsi, więc ludzie nadal je kupują.

    BTW mialem wżyciu jednego VW - Paska B3 któego z ulgą sprzedałem po 1.5 roku (poprzedni wlasciciel był saperem - zrobil z auta minę na którą dałem się wsadzić).
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  6. #7486
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    Strasznie wieszacie psy na VW.... fakt - wnetrza dosyc plasticzane, tyle ze nie tylko z oszczedności to się bierze ale z wymogów dot. recyklingu. Co nie zmienia faktu że Ascona miała milsze w dotyku materiały deski niż VW Golf IV/V. Jakość? Względnie dobra jakość (jak na klasę samochodu) była w epoce Golf I/II, Passat B3 itp - później już z górki. Jak wszyscy producenci - w drugiej polowie lat 80 tych/ na poczatku 90-tych zmienił się model biznesowy, bo wyszło taniej przyciąć koszty i stracić renomę niż utrzymywać wysoką niezawodność.
    Co do jeżdżenia Dacią - nie sądzisz że tam nie tną kosztów, i to dużo bardziej bo docelowa cena jest niższa niż w Renault ?
    Dobre i trwałe samochody już były - E39/W124/W126/R129: że wymienię te które chciałbym mieć w garażu.

    Ta szalona popularność VW to samonapędzjące się koło: kiedyś były popularne (bo lepsze od Opla/Forda), więc mechanicy się ich nauczyli. Dzieki temu teraz można nowsze (nie nowe) naprawiać w każdej wsi, więc ludzie nadal je kupują.

    BTW mialem wżyciu jednego VW - Paska B3 któego z ulgą sprzedałem po 1.5 roku (poprzedni wlasciciel był saperem - zrobil z auta minę na którą dałem się wsadzić).
    Trafne podsumowanie, jednak MZ "niezawodność" została zastąpiona zaplanowanym okresem działania; nowe auta są jak lodówki, czy pralki, wszystkie jednakowe i psuja się zaraz po gwarancji
    Co do Opla i Forda, to legendarny jest ich całkowity brak odporości na korozję, VW miał znacznie lepsze blachy aż do Golfa III, w którym gniją progi. Nie jest to na dzisiejsze czasy jakiś ewenement, że w starej III-ce blacha nie opiera się korozji, w porównaniu do salonowego Mercedesa Vito (mojego kolegi), w którym po roku wymieniono na gwarancji drzwi z powodu rdzy.

  7. #7487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Squier Zobacz posta
    Poprawi się, jak Ci padnie przepływomierz...
    czemu miałby paść?

  8. #7488
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    @velaskez - ale Garbusa to Ci zazdroszczę a takie moje małe marzenie ze w przyszłości kupie sobie jakiegoś Triumph-a, Garbusa i może jak będzie mnie stać to 911 , coś do delikatnego odrestaurowania i na sezon, naprawdę kocham Garbusy aż idę sobie polać
    Zamiast nowej piatki trzeba bylo kupic starego Triumpha, 911 i Garbusa

    Gadki o VW nie chce mi sie nawet czytac (i nie pisze tego jako fan VW tylko tak o - bo to gadka jak o spalaniu czyli glownie same *******y ).

    Z tej okazji macie Golfa na uspokojenie:


    prz3mo to Ty?


    Tu cos inszego:


    http://www.speedhunters.com/2013/06/...inue-drifting/
    http://www.speedhunters.com/2013/06/...ns-ghost-oval/
    http://www.speedhunters.com/2013/06/...s-hit-tsukuba/

    Slabe foty ale jakby sie ktos wybieral w tamte okolice...
    http://jalopnik.com/screw-the-louvre...rope-510200309

    W sumie troche zwyklak...
    http://www.autocar.co.uk/car-news/ne...ition-unveiled

    Ale i tak bym jezdzil!

  9. #7489

    Domyślnie

    Kocham bulgotanie Astonowskiej V12 o poranku...
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  10. #7490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta

    Gadki o VW nie chce mi sie nawet czytac (i nie pisze tego jako fan VW tylko tak o - bo to gadka jak o spalaniu czyli glownie same *******y ).

    Otóż to, baśnie z mchu i paproci...
    a najwięcej do powiedzenia mają ci co nigdy nie mieli albo kupili "okazję" i płaczą że się rozleciał bo był składany z dwóch przystanków autobusowych...

Strona 749 z 1849 PierwszyPierwszy ... 24964969973974774874975075175979984912491749 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •