Close

Strona 51 z 1821 PierwszyPierwszy ... 414950515253611011515511051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 18205
  1. #501

    Domyślnie

    Z czystej ciekawości czy takie opony dadzą sobie radę w górach ?
    Edit: zimą oczywiście ...

  2. #502

    Domyślnie

    To chyba wszystko zależny czego się oczekuje
    Z całorocznymi oponami jest jak z portretem.
    Zoomem też można robić portret ale jaki rezultat osiągniesz...
    Stałka byłaby lepsza ale nie bez znaczenia jest kto będzie za aparatem/kółkiem.
    Wybór zimówek oraz letnich jest na pewno bezpieczniejszy i skuteczniejszy, jednak jak ktoś nie jeździ szybko i raczej po mieście całoroczne mu wystarczą.
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  3. #503

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilvhs Zobacz posta
    Z czystej ciekawości czy takie opony dadzą sobie radę w górach ?
    Edit: zimą oczywiście ...
    Auta, tych co mieli nadzieję, do dzisiaj są na parkingu policyjnym
    parę postów wyżej napisałem, że nawet nie wszystkie zimówki dają radę, a co dopiero całoroczne

    Dodatkowym plusem jest brak konieczności płacenia dwa razy w roku panu Ryśkowi Wulkanizatorowi za przywilej oglądania jego włochatego zadka który z uporem godnym lepszej sprawy próbuje wydostać się na wolność.
    Bzdura...i tak musisz zajechać wyważać koła. Dobre opony zimowe również w ciepły (np +7) grudniowy dzień będą sprawowały się dobrze.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wonito Zobacz posta
    Wybór zimówek oraz letnich jest na pewno bezpieczniejszy i skuteczniejszy, jednak jak ktoś nie jeździ szybko i raczej po mieście całoroczne mu wystarczą.
    Dokładnie. A jak jesteśmy przy analogiach z całorocznymi jest trochę jak z automatem, mało kto jeździł a niemal wszyscy mają na jego temat wyrobione zdanie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Bzdura...i tak musisz zajechać wyważać koła.
    Koła trzeba wyważać zwykle raz, dwa po założeniu. Jak już opona się ułoży to z reguły nic nie trzeba ruszać. Ostatnio ściągałem koło niecały rok temu jak złapałem gumę, ponad półtora bez wyważania. Nie wiem, może mam niesamowite szczęście. Z drugiej strony jak się wymienia opony dwa razy do roku, to pewnie jest jak piszesz

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez statler Zobacz posta
    Dokładnie. A jak jesteśmy przy analogiach z całorocznymi jest trochę jak z automatem, mało kto jeździł a niemal wszyscy mają na jego temat wyrobione zdanie
    Kto tak uważa ten nie jeździł z DSG
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Kto tak uważa ten nie jeździł z DSG
    Do-kła-dnie.
    DSG to wynalazek na skalę - żeby nie przesadzić - pięknych blondynek z dużymi oczami!
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  7. #507
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Kto tak uważa ten nie jeździł z DSG
    Albo adaptacyjnym steptronikiem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Kto tak uważa ten nie jeździł z DSG
    Ino z formalno-konstrukcyjnego punktu widzenia, DSG to nie automat

  9. #509

    Domyślnie

    A nie lepiej mieć kilka samochodów z różnymi rodzajami ogumienia na warunki pogodowe?
    Tak byłoby najwygodniej.. Bez przekładania, kombinowania.

  10. #510

    Domyślnie

    W tej chwili właśnie tak mam...na 520 są zimy, na 540 lato Ale u nas teraz jednego dnia jest +15 drugiego -5

    Dokładnie. A jak jesteśmy przy analogiach z całorocznymi jest trochę jak z automatem, mało kto jeździł a niemal wszyscy mają na jego temat wyrobione zdanie
    Jeździłem jeden sezon na całorocznych bo nie miałem na zimówki...nigdy więcej wojny! Automatem też jeździłem
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 51 z 1821 PierwszyPierwszy ... 414950515253611011515511051 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •