Close

Strona 3 z 1821 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 18202
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sawi Zobacz posta
    Tak, a moce mniejsze (Honda Shadow 750 to 45 KM, 1100 to nieco powyżej 60KM), więc przelicznik KM/kg dużo mniejszy - są to maszyny spokojniejsze. (...)
    Jednak będzie chopper
    MarcinWilk

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Jednak będzie chopper
    A dokładniej na co się decydujesz ? Coś z klasy tych lżejszych ( 600, 750), czy coś większego ?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sawi Zobacz posta
    A dokładniej na co się decydujesz ? Coś z klasy tych lżejszych ( 600, 750), czy coś większego ?

    Póki co się rozglądam, sęk w tym że podobają mi się ... te większe
    Na razie celuję w Kawasaki VN 900 VULCAN
    MarcinWilk

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Na razie celuję w Kawasaki VN 900 VULCAN
    Podobać też się podoba - "pas napędowy" troszkę odstrasza, już z kilku źródeł słyszę, żeby szukać z kardanem.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sawi Zobacz posta
    Podobać też się podoba - "pas napędowy" troszkę odstrasza, już z kilku źródeł słyszę, żeby szukać z kardanem.
    A co z pasem jest nie tak ?
    MarcinWilk

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    A co z pasem jest nie tak ?
    Nic, jak będziesz dbał o jego czystość, i prawidłowe naciągnięcie nic się nie stanie

  7. #27
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Jak sie już zdecydowałeś na choppera to nie ma sensu polecać- jamaha fazer 600. Szkoda bo to fajny motorek dający dużo frajdy zarówno z jazdy miejskiej jak i dłuższe trasy.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Póki co się rozglądam, sęk w tym że podobają mi się ... te większe
    Na razie celuję w Kawasaki VN 900 VULCAN
    Ładne to to, ale kucyków brak trochę, niemniej nadrabia innymi źródłami radości. Zawsze można pogardliwe zerknąć z takiego sprzęta na zgarbionych jeźdźców na plasticzakach albo iść do ogródka piwnego z kumplami od frędzli przy sakwach na bezalkoholowe i lukać co 5 sekund na piękną maszynę, a w zimę ile polerowania, woskowania ect
    Szybko się tym nie zbierzesz ze skrzyżowania, na trasie tez mocniej nie pogonisz niż 120km/h ale te brzmienie silnika, echhhh
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ładne to to, ale kucyków brak trochę, niemniej nadrabia innymi źródłami radości. Zawsze można pogardliwe zerknąć z takiego sprzęta na zgarbionych jeźdźców na plasticzakach albo iść do ogródka piwnego z kumplami od frędzli przy sakwach na bezalkoholowe i lukać co 5 sekund na piękną maszynę, a w zimę ile polerowania, woskowania ect
    Szybko się tym nie zbierzesz ze skrzyżowania, na trasie tez mocniej nie pogonisz niż 120km/h ale te brzmienie silnika, echhhh

    ba....

    Z dostępnych dla mnie, najchętniej przygarnąłbym - HONDA VTX 1300 jednak mam obawy, że jak na pierwszy motor to raczej za wielka maszyna...
    MarcinWilk

  10. #30

    Domyślnie

    Jak dla mnie to coś takiego byłoby idealne - Kawasaki W650


    Klasyk z nowoczesnym sercem. Trwały, ładny, ponadczasowy...


Strona 3 z 1821 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •