Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 58

Wątek: Warunki zabawy!

  1. #41

    Domyślnie

    Jesli tylko nikt inny przy tym nie ucierpi...

  2. #42

    Domyślnie

    W celu uatrakcyjnienia zabawy pojedynkowej oraz zwiekszenia liczby pojedynkow proponowalbym wprowadzenie drabinki. Zaczac nalezaloby od otwartej listy osob chcacych brac udzial w zmaganiach - zdecydowanych wyzywac i przyjmowac wyzwania.
    Wyzywac moznaby osoby o takiej samej ilosci wygranych pojedynkow (ewentualnie i/lub te bedace szczebel wyzej). Bez straty punktow moznaby odrzucic wyzwanie (nawet bez podawania powodu) np. 2 razy, trzecia odmowa powodowalaby juz naliczenie punktow ujemnych i oczywisty spadek w drabince.
    Wygrana 1 punkt, przegrana 0 punktow, trzecia odmowa -1 punkt. Po pewnym czasie utworzy sie dynamiczna lista w formie tabelki: nick, ilosc rozegranych pojedynkow, ilosc punktow zdobytych w pojedynkach, ilosc odmow (1 lub 2, a po trzeciej zerowanie z jednoczesnym odjeciem punktu w kolumnie punkty zdobyte).
    Nie moznaby wyzywac osob aktualnie sie pojedynkujacych co rowniez musialoby byc zaznaczane w tabelce np. kolorem nicka.
    Oczywiscie moja propozycja moze sie podobac lub nie, szczegoly mozna dopracowac - intencja jest zaktywizowanie, zdynamizowanie zabawy ku uciesze ogolu forum i jak sadze samych pnacych sie po szczeblach drabinki.
    Co wy na to? Jesli TAK od razu pisze sie na liste chetnych.
    pozdrawiam
    irek

  3. #43
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    hihihi widze ze chcesz tu zrobic fotograficzny mortal kombat pomysl trzeba by uscislic ale podoba mi sie

  4. #44

    Domyślnie

    Oczywiscie, tez uwazam, ze nalezy zasady dopracowac i to perfekcyjnie w detalach. Wtedy to "zagra" na pewno. Moje haslo to DRABINKA, a rzucilem jakas tam propozycje zasad po to, zeby bylo wiadomo o co chodzi z grubsza.
    Ciesze sie, ze sie spodobalo.
    pzdr
    irek

  5. #45
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    serdeczne podziękowania za podział tematyczny tego wątku od razu lepiej!

  6. #46
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    korzystając ze zdobytego doświadczenia, sugeruję (proszę) możliwość pokazywania prac w większych rozmiarach, choćby linku z taką możliwością...

  7. #47

    Domyślnie

    ja postulowalbym o dwie rzeczy ..

    nie komentowanie zdjec w czasie trwania sondy - wciaz sie to dzieje .. a jak wiemy czlowiek jest zwierzem stadnym i nie obce mu sa takowe instynkta

    po wtore - bardziej dzentelmenska zasada
    jesli w czasie przygotowan do pojedynku publikowane sa zdjecia z tej samej sesji .. mitem jest anonimowosc tworcy. wtedy znany_z_dorobkiem dykswalifikuje horacego_z_pcimia_dolnego z 3 postami na koncie.

  8. #48

    Domyślnie

    sprawa komentowania zdjęć w czasie trwania sondy to jest ogólnie temat do przedyskutowania na forum
    dotyczy "pojedynków" ale też "zdjęć tygodnia" (oraz miesiąca i roku)
    - plusem zakazu jest niemącenie w głowie głosującym, którzy muszą oddać głos według własnego uznania
    - minusem jest to, że siada dyskusja i cała zabawa - bo po wynikach to już nie te emocje
    na pewno zdrowiej jest jeśli ustalimy, wóz albo przewóz
    dlatego zachęcam do luźnej dyskusji w tej obywatelskiej inicjatywie i udział w ankiecie link->

  9. #49

    Domyślnie

    I ja jestem za zakazem komentowania wystawionych prac w trakcie trwania sond.
    Komentarze przed zakończeniem bardzo często sugerują typowanie osobom niezdecydowanym i tym, którzy jeszcze nie potrafią samodzielnie dostrzec pewnych walorów lub kiczu fotografii.
    Nie wyrabiają się w ten sposób i nie wskakują na wyższy poziom odbioru, bo poniekąd zwolnieni są z samodzielnej oceny.
    Komentarze po ogłoszeniu wyników są bardzo cenne. Można w ten sposób skonfrontować kryteria jakimi się kierowało przy wyborze.
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  10. #50

    Domyślnie

    zapraszam więc do oddania głosu link-> powyżej

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •