Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Warunki zabawy!

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Myślę, że utajnienie autorów to dobry pomysł, odwiedzie niektórych od stwierdzenia: "kurde, xxxx fajne zdjęcie zrobił, ale go kurna nie lubie to sobie na tego drugiego zadzwonię ha ha ha" przy czym mrocznie i z marsową miną kliknie.
    A tak poważnie to pomysł świetny, czekam na pierwszy pojedynek!!!

  3. #13

    Domyślnie

    mnie się pomysł bardzo spodobał, spewnością zmobilizuje do częstrzego fotografowania
    wiadomo ze jest to też forma zabawy i nauki wiec może zrobić coś w stylu rankingu/ligi
    dla przykładu ten kto wygra dostaje 3pts a głosy to coś w stylu goli (wiem wiem troche to dziecinnie brzmi)
    ale czemu się nie pobawić, wiadomo po czasie przy większej liczbie osób można 1 i 2 lige zrobić
    a co pół roku lub rok można wyłonić mistrza.
    to tylko taka moja sugestia, żeby było zabawniej i jakiś cel
    co do anonimowości jestem ZA
    .:[nikon][nikkor][tamron][m42][cokin][lowepro][manfrotto][gimp][ps4][ubuntu][7]:.
    .:KORAB:.

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    świetna sprawa, no widzę Piotrze (admin), że nowy rok obrodził w "kupę" pomysłów, oby tak dalej. Jestem ciekaw pierwszych pojedynków, pozdrawiam

  5. #15
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Może się znowu wtrącę... LOL .. a poważniej - dobrze by było, by oba zdjęcia były publikowane jednocześnie. Utrudni to spekulacje, które jest czyje.

  6. #16

    Domyślnie

    i tak bedzie, o wklejenie zdjec mozna poprosic moderatora zeby juz zupelnie nie bylo spekulacji ktore jest czyje...

  7. #17

    Domyślnie

    Alez ta zmiana zostala wprowadzona juz wczoraj. Tylko mod moze wstawic zdjecie. Tak wynika z Regulaminu po poprawkach.

    Ja tez nie moge sie juz doczekac pierwszego pojedynku. Powiem Wam nawet ze juz niewiele brakowalo, a wyzwanie bym wystawil. Mialem juz adwersarza. Na razie odpuscilem, ale...

  8. #18

    Domyślnie

    Pomysł ten funkcjonuje na forum Canona od jakiegoś czasu i w tamtejszym regulaminie jest jeszcze jedno zastzreżenie, którego nie widzę tutaj - mianowicie pojedynkowe zdjęcia muszą być wykonane po wezwaniu kogoś na pojedynek - czyli nie można do pojedynku wystawiać zdjęć "z szuflady". Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł - bo wiele osób zostanie "sprowokowanych" do wyjścia w plener, do poszukania tematu itp a chyba o to też chodzi???
    Nie twierdzę, że na forum Nikona zasady mają być identyczne (jak na CB) ale myślę, że ten punkt warto by jasno doprecyzować.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolina Zobacz posta
    Pomysł ten funkcjonuje na forum Canona od jakiegoś czasu i w tamtejszym regulaminie jest jeszcze jedno zastzreżenie, którego nie widzę tutaj - mianowicie pojedynkowe zdjęcia muszą być wykonane po wezwaniu kogoś na pojedynek - czyli nie można do pojedynku wystawiać zdjęć "z szuflady". Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł - bo wiele osób zostanie "sprowokowanych" do wyjścia w plener, do poszukania tematu itp a chyba o to też chodzi???
    Nie twierdzę, że na forum Nikona zasady mają być identyczne (jak na CB) ale myślę, że ten punkt warto by jasno doprecyzować.
    Oczywiście - jak pojedynek, to pojedynek - nikt nie może używać jakiejś zleżałej amunicji

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolina Zobacz posta
    Pomysł ten funkcjonuje na forum Canona od jakiegoś czasu i w tamtejszym regulaminie jest jeszcze jedno zastzreżenie, którego nie widzę tutaj - mianowicie pojedynkowe zdjęcia muszą być wykonane po wezwaniu kogoś na pojedynek - czyli nie można do pojedynku wystawiać zdjęć "z szuflady". Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł - bo wiele osób zostanie "sprowokowanych" do wyjścia w plener, do poszukania tematu itp a chyba o to też chodzi???
    Nie twierdzę, że na forum Nikona zasady mają być identyczne (jak na CB) ale myślę, że ten punkt warto by jasno doprecyzować.
    Bardzo słuszna uwaga... Jesli nie będzie takiego zastrzeżenia to może skończyć się na tym, że wyzywający będą najpierw wybierać najlepsze zdjęcia ze swoich zbiorów, a dopiero potem wymyślać do nich trafny temat i sprawdzać czy ktoś im w tym dorówna. Poszedłbym nawet o krok dalej, żeby to właśnie osoba wyzywana wymyślała temat. Skoro wyzywający czuje się pewnie chcąc zmierzyć się z kimś to na pewno da sobie radę z wymyślonym przez tą osobe tematem
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •