Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Sprobuj jednak jeszcze z Ubuntu LiveCD. Nie jest to trudne w obsludze - sciagasz obraz plyty, wypalasz i bootujesz laptopa z tej plytki (nie ma to zadnego wplywu na systemy zainstalowane na dysku). Wstaje sobie Linux. Jesli pod nim tez beda takie problemy, to problem ewidentnie sprzetowy. Jesli nie, to jednak cos nie halo z Windowsem.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar Moff
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Sulejówek
    Posty
    116

    Domyślnie

    Live CD chyba też nie pomógł. Pobrałem Ubuntu 10.04, odpaliłem z płyty, podłączyłem jeden sprzęt (zewnętrzny napęd DVD) i nie było w ogóle reakcji. Domyślam się, że wszystko robiłem dobrze. Także na 90% można powiedzieć, że jest to usterka sprzętu.
    D5000 + N35mm f/1,8G + N18-55mm + N70-300mm f/4-5.6G

  3. #23

    Domyślnie

    Wiem ze to nie ja jestem specem gdybym byla nie czyala bym tego ale czy to aby napewno problem sterownikow? Mam taki problem skoro problem sterownikow to gdzie sie podzialy jesli wszystko dzialalo bez komplikacji az pewnego dnia blad 43 jesli chodzi o komputer. Co wiec zrobic jesli i na bluerayu nie dziala sadze ze to problem z pamiecia usb miala bym ja gdziec ale mam tam mase pamiatkowych zdjec i zero pojecia jak je odzyskac u mnie jest napsane wylacz i wlacz urzadzenie jesli blad nadal istnieje zmien urzadzenie nie mam pojecia co robic? czy naprawde nie ma szansy juz na uruchomienie

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatakujpom Zobacz posta
    Wiem ze to nie ja jestem specem gdybym byla nie czyala bym tego ale czy to aby napewno problem sterownikow? Mam taki problem skoro problem sterownikow to gdzie sie podzialy jesli wszystko dzialalo bez komplikacji az pewnego dnia blad 43 jesli chodzi o komputer. Co wiec zrobic jesli i na bluerayu nie dziala sadze ze to problem z pamiecia usb miala bym ja gdziec ale mam tam mase pamiatkowych zdjec i zero pojecia jak je odzyskac u mnie jest napsane wylacz i wlacz urzadzenie jesli blad nadal istnieje zmien urzadzenie nie mam pojecia co robic? czy naprawde nie ma szansy juz na uruchomienie
    Zadaj pytanie jeszcze raz ale po polsku.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatakujpom Zobacz posta
    Wiem ze to nie ja jestem specem gdybym byla nie czyala bym tego ale czy to aby napewno problem sterownikow? Mam taki problem skoro problem sterownikow to gdzie sie podzialy jesli wszystko dzialalo bez komplikacji az pewnego dnia blad 43 jesli chodzi o komputer. Co wiec zrobic jesli i na bluerayu nie dziala sadze ze to problem z pamiecia usb miala bym ja gdziec ale mam tam mase pamiatkowych zdjec i zero pojecia jak je odzyskac u mnie jest napsane wylacz i wlacz urzadzenie jesli blad nadal istnieje zmien urzadzenie nie mam pojecia co robic? czy naprawde nie ma szansy juz na uruchomienie
    ausdjfhckjnd sdjbse asuahdlan asmnclaweuf ahfawhegfw jhsdkjhgwy lgleigr


    PRZECINKI, KROPKI, LITERÓWKI. Czy to jakiś tłumacz?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #26

    Domyślnie

    Luudzie... Kontroler USB uwalony... Jeżeli wachlowanie środowiskami programowymi nie daje rezultatów, no to musi być hardware...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •