Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105
  1. #21

    Domyślnie

    Grześ - ja wiem Ale przecież rozmawiając i pytając, równie ciekawe propozycje mogą paść. Bo w sumie tak jak pisałeś - każdy może swoją "fotoekspedycję" zorganizować - opisać i zaplanować

    Lizbona jak najbardziej - choć jak też odrobinkę za tym się rozglądałem, to też "tanio" mi nie wychodziło :/ Ale, może uda się coś wykombinować żeby było znośnie
    Tak samo latem mocno chodzi za mną Bergen, nawet Wizz lata z Gdańska za przyzwoite pieniądze, tylko koszty pobytu w Norwegii są masakryczne z tego co czytałem :/ Hehe - a fotoekspedycja w Norwegii pod namiotami, raczej cieńko mi się widzi

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    karnawał w wenecji w marcu???
    Widzisz, a jednak LINK - 26.02 - 08.03.2011

    Cytat Zamieszczone przez Katrina Zobacz posta
    Trzeba pomysle nad czyms w granicach nrmy tanim, a nad miejscem gdzie bedzie w tym terminie dosyc cieplo. Bo inaczej to ja nie widze sensu wyjazdu.
    Tylko Kasiu, zdefiniuj proszę "tanio w granicach normy" Dla każdego będzie to co innego. Generalnie niestety im fajniejsze miejsce i im dalej, tym drożej. Pięciodniowa Barcelona z przelotem, noclegiem, pobytem, biletami, jedzeniem, piciem itp zamykała się chyba mniej więcej w 1800-2000zł. Dokładniejsze wyliczenia w wątku.
    Dlatego kombinujemy gdzie można lecieć tanimi liniami, jak bliżej to auta wchodzą w grę. Itd. Dla mnie tanio to np przelot zamykający się w 400-500zł w dwie strony, i nocleg wychodzący nie więcej niż ~30eur/osobodoba. Co też nie znaczy że zawsze na takie "tanio" mnie stać
    Tak samo zgadzam się z Tobą że fajnie jak, przynajmniej nie jest zimno, jak aura pozwala fajne spędzić czas, nie przeszkadza w swobodnym foceniu. Dlatego też w pierwsze/ostatnie miesiące roku kierowałbym się bardziej na południe, a wiosna/lato przeciwny kierunek
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  2. #22

    Domyślnie

    To mozna rzucic dwie propozycje wyjazdu do ciepłego miejsca, np do 1000 zł i do 2000 zł. Nawet Egipt nie byłby głupim pomysłem, bo jest tanio, ciepło w zime, dużo fajnych gadzetrów do zwiedzania, I wyloty sa chyba z gdanska.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  3. #23

    Domyślnie

    To jako taki tańszy wyjazd mogłaby być przykładowo rzucona przeze mnie Kolonia(Wiki).

    Przelot w drugiej połowie marca Katowice => Koln 100zł, 5 noclegów ze śniadaniami w hotelu na obrzeżach miasta (tuż przy linii tramwaju/metra - 15 minut do centrum) sieci Formule1 (należący do grupy Accor) - 408zł. Czyli 500zł za przelot i 5 dniowy pobyt z częściowym wyżywieniem. Żeby nie być gołosłownym - link do rezerwacji WizzAir, link do rezerwacji hotelu.

    Do tego jakbyśmy chcieli, weekendowy wypad w inne dowolne miejsce - jest tzw Schönes-Wochenende-Ticket - za 37 eur 5 osób przez cały dzień może podróżować wszystkimi niemieckimi kolejami regionalnymi na terenie całych Niemiec przez całą sobotę lub niedzielę. Czyli - za 7,4 eur od osoby można jeździć gdziekolwiek się chce po Niemczech (gdzie czas pozwoli). Amsterdam? Od 19 EUR za ICE (2,5h jazdy).
    Całodzienny rejs szlakiem pięknych nadreńskich zamków - też da radę.

    To tak na super szybko znalezione opcje i ceny. Jakbyśmy konkretniej czegoś szukali, mam tam kilkoro znajomych, co mogłoby ułatwić sprawę, i np znaleźć coś jeszcze bardziej atrakcyjnego. Opcji jest przecież wiele. Krótszy pobyt np - sobota-wtorek, czy wtorek-sobota. Itd itp.

    ALE - to oczywiście tylko przykład takiego "tańszego" wyjazdu, i wyżej opisane miejsce raczej maj-czerwiec bym proponował. Bo choć pojęcia "srogiej zimy" tej region raczej nie zna (w lutym czasami można chodzić w sweterkach), to w drugiej połowie wiosny będzie zdecydowanie przyjemniej


    EGIPT - super kierunek w zimowe miesiące Ale... Z biurem podróży organizować wyjazd? Może być ciężko zebrać minimalną ilość osób. Na własną rękę - jak lecieć? Z tanich linii w sumie tylko AirBerlin z Berlina fruwa. Gdzie lecieć? Sam pobyt w hotelu w Hurghadzie czy Sharm'ie może być faktycznie tani - tylko jak tam jest "fotograficznie"? Bo mi to się kojarzy z "hotel-plaża-picie-hotel-plaża..." Aczkolwiek mogę być oczywiście w błędzie. Wycieczki fakultatywne z kolei super, ale to już nie małe finanse dochodzą... Oczywiście jest też po prostu Kair - jak tam cenowo wyglądają noclegi/wyżywienie? AirBerlin okazuje się nie taki tani - przykładowy przelot Berlin->Kair tam i z powrotem w drugiej połowie lutego to 410 EUR od osoby Taniej już wychodzi "nasz" LOT Wawa-Kair-Wawa, gdzie Aero.pl pokazuje mi 1332zł za całość - aczkolwiek tu są trochę chore godziny wylotu/przylotu Kurde, za niewiele więcej do Stanów można dolecieć... :/
    Chyba że pod czarter można się jakoś podczepić? Robił ktoś tak? Wie co i jak?

    Piotrze - w planach na ten rok wrzucałeś Kair - wstępnie myślałeś jak to najlepiej rozwiązać? Czy przez biuro chciałeś to robić wówczas?

    Ktoś coś więcej o Grecji mógłby powiedzieć?
    Choć tak jak Grześ zwracał uwagę - rozsądniejsze chyba są miasta, zważywszy że nie jesteśmy ultra mobilni jak fruniemy. A i taniej być dłużej w jednym miejscu, niż zaliczać klika.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  4. #24

    Domyślnie

    Mnie się pomysł z Kolonią i okolicami podoba bardzo.
    Termin taki chyba jak inne - jak będzie słońce to będzie pięknie na zewnątrz a jak nie to na pewno wnętrz jest tam dużo. Cena jest zachęcająca i jak dla mnie w tym terminie to interesujący wyjazd.

  5. #25

    Domyślnie

    Ja też bym wybrał Kolonie
    D700,D300S+SB-900+N50/1.8+N17-55/2.8
    SI VIS PACEM PARA BELLUM

  6. #26

    Domyślnie

    Piotrze - w planach na ten rok wrzucałeś Kair - wstępnie myślałeś jak to najlepiej rozwiązać? Czy przez biuro chciałeś to robić wówczas?
    Dokładnie. Tak miało być. Opcja biura w przypadku plenerów odpadła z wiadomych względów...

  7. #27

    Domyślnie

    Kolonia brzmi ciekawie

    A myslal ktos nad Schwarzwaldem (np. rejon Baden-Baden)?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Stary Kisielin k/Zielonej Góry
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novell Zobacz posta
    to moze do szkocji wpadnijce?
    spanie tanio i dobrze mozna zorganizowac a ryan pare lotw ma :>
    Panowie warto skorzystać, niedawno byłem parę dni w Szkocji i polecam.
    Piękne plenery, dużo zamków i starych kościółków a jeśli kolega rozejrzy się za tanimi noclegami to tylko korzystać bo ja płaciłem jak za zboże.
    D300 |N 50/1,4 | N 70-300VR | S 18-50/2,8 | T90/2,8 | SB 800

  9. #29

    Domyślnie

    w hotelach typu premier inn i traveloge pokoj kosztuje za noc 20funtow czyli na dzen dzisiejszy okolo 90zl. taniej sie nie da. bo schronisko kosztuje 15scie za leb czyli wychodzi wiecej.....
    ryan lata z lodzi wroclawia i krakowa. wizir z wawy. takze tego...
    FX

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novell Zobacz posta
    w hotelach typu premier inn i traveloge pokoj kosztuje za noc 20funtow czyli na dzen dzisiejszy okolo 90zl. taniej sie nie da. bo schronisko kosztuje 15scie za leb czyli wychodzi wiecej.....
    ryan lata z lodzi wroclawia i krakowa. wizir z wawy. takze tego...
    A podasz jakies linki? Przykladowe terminy, przeloty itd. I przede wszystkim miejsce - bedac na miejscu wiecie najlepiej gdzie sie udac,zeby bylo atrakcyjnie fotograficznie towarzysko i logistycznie.


    Co do Kolonii to ja i tak planuje leciec,postaram sie wiec zaproponowac to Wam w formie FotoEkspedycji, jako taki tani dlugoweekendowy wyjazd Z tym ze tak jak pisalem, o terminie mysle druga polowa maja-pierwsza polowa czerwca.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •