Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105
  1. #11

    Domyślnie

    No to powodzenia bo jak na razie szału propozycji nie ma i jak znam życie nie będzie...

  2. #12

    Domyślnie

    panowie, szkocje jestem wam w stanie zorganizowac. w lutym marcu pogoda jest stabilna tzn nie pada wiec mozna co nie co zobaczyc. mozna sie ograniczyc do edinburgha a jak budzet pozwala to mozna skoczyc gdzies w teren przy okazji.
    w hotelach premier inn/travelloge jest promocja jak sie kupi odpowiednio wczesnie to koszt pokoju za noc to £20
    FX

  3. #13

    Domyślnie

    Ja moglbym wam pomoc zorganizowac Snowdonie, bo tez ktos wspomnial ten kierunek. Nie wiem jeszcze w tej chwili czy sam bym dal rade sie wybrac z wami bo pod koniec stycznia wracam z urlopu i nie wiem jak bedzie z moimi finansami

  4. #14

    Domyślnie

    Jak juz cos ustalicie to dajcie wstepny termin, a zaczne szybciej kase zbierac, bo do Barcelony nie udalo sie pojechac, bo za pozno sie obudziłam. Ale teraz jade. No chyba ze beda egzaminy czy inne takie. Ale wstepnie sie pisze.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar raku20
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    szczecin/widuchowa
    Posty
    149

    Domyślnie

    A może Grecja?! tam dużo zabytków
    Dla przyjaciół: DOSIOR. D800,70-300vr,105/2.8,17-35/2.8

  6. #16

    Domyślnie

    Za Grecja to ja tez bym byla, najlepiej Riwiera. Tylko zeby tam jechac to najlepiej w sezonie letnim. Jak w zeszlym roku bylam na wyspie greckiej we wrzesniu to nie było nawet 20 stopni. Tylko ze teraz do Grecji to słabo jechac, zamieszki itp.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    No to powodzenia bo jak na razie szału propozycji nie ma i jak znam życie nie będzie...
    Ależ nikt się nie spodziewa kilkuset osobowej grupy. Ile osób ewentualnie będzie chętnych tyle będzie.
    Formuła wyjazdu do Barcelony jest tu bardzo elastyczna i wygodna - pada hasło ja/my jedziemy tu i tam, kto ma ochotę się dołącza, wiedząc dokładnie co jak gdzie za ile ma/może zarezerwować, modyfikując jak mu wygodnie.

    Zero przymusu przecież - w takie fotograficzno-krajoznawcze wypady w grupie wiadomo - sympatyczniejsze są. A jak ktoś gdzieś będzie chciał jechać, to i tak przecież pojedzie, bez względu czy będą inne osoby takim wypadem zainteresowane czy nie.
    Ale ok, nie ważne.

    Miejsc fajnych jest masa, ciężko zapewne może być wybrać

    Osobiście mocno chodzi mi po głowie Karnawał w Wenecji - dominujące są maski i stroje, ale to też masa wydarzeń i wyjątkowy czas życia miasta, który osobiście chciałbym zobaczyć
    Początek marca wydaje mi się tu być dobrym terminem, np środa/czwartek-niedziela (2/3.03 - 06.03). Niestety, Wenecja nie jest tania - ale można to tak zaplanować żeby było znośnie (np wynajem apartamentu, czy miejsca w hotelu/hostelu w Mestre, skąd za 1 EUR dojeżdża się na "wyspę właściwą"). I druga kwestia - dojazd. Z Polski w okresie zimowym praktycznie nie latają tam tanie linie Z drugiej strony, z Gdańska do Wenecji Lufthansą wychodzi mi 900zł (bez żadnych promocji) w dwie strony. Można też autem - z Katowic czy Wrocławia przez Czechy i Austrię to 1000km - nie tak źle, do Paryża było dalej
    Wszystko do przemyślenia i ewentualnego ustalenia.

    Później jak cieplej będzie, chodzi mi też po głowie Kolonia, do której śmiesznie tanio z Gdańska i Katowic można dolecieć w godzinę (latając poza sezonem stricte letnim, rzadko płacę więcej niż 150zł w dwie strony), z opcją kolejowego wypadu do Amsterdamu. Czyli np wyjazd w okresie czwartek-wtorek, z czego sobota-niedziela Amsterdam. Albo, np, zamiast Amsterdamu żeby było taniej, dwie jednodniowe wycieczki - np sobota Trier/Luksemburg, niedziela Koblencja. Czy cokolwiek innego (Dortmund/Dusseldorf/Frankfurt/Mannheim - sporo tego jest w niedużych odległościach). Ktoś nie ma ochoty jeździć - idziemy do PhantasiaLand poszaleć i pofocić Miejsca stylizowanego na różne regiony świata.

    Opcji jest multum, czasu też dużo

    Piszcie, na co Wy mielibyście ochotę, co byście chcieli zrealizować, co zobaczyć, gdzie być. Z bardzo wstępnym szkicem logistycznym - tzn podróż, noclegi, mocno orientacyjne koszta itp - by obrać kierunek i idąc w jego stronę precyzować coraz ściślej wszystko.
    Coś wybierzemy, i mam nadzieję w 2011 równie atrakcyjne wypady jak w bieżącym roku uda się doprowadzić do skutku
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  8. #18

    Domyślnie

    Azazel nie pytaj co chcieliby ludzie zrobić, tylko odpowiedz sobie szczerze, co chciałbyś zrobić ty, pogadaj z adminem i ruszaj z projektem .
    Sam już na plenerze wspominałem o Lizbonie + Porto, jak skończę myśleć i będę miał już konkrety, to powieszę.

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Trzeba pomysle nad czyms w granicach nrmy tanim, a nad miejscem gdzie bedzie w tym terminie dosyc cieplo. Bo inaczej to ja nie widze sensu wyjazdu.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •