Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
  1. #101

    Domyślnie

    Nie chcę jeszcze niczego ferować, bo jeszcze z szefem muszę daty poustalać, i $$ policzyć, ale obawiam się że takiej długiej imprezy nie uciągnę.

    Pomijając kwestię pracy, straszna kasa by się z tego zrobiła. Hotel z przejazdem licząc że mamy 4 osoby z takim samym planem to jest 250€, do tego wyżywienie licz ~40€ dziennie (20eur obiadokolacja, śniadanie, jakieś piwko/wino wieczorem, jakiś napój czy coś w ciągu dnia - to tak na bazie Barcelony), 7 pełnych dni plus jeden wieczór (przyjazd) - w sumie koło 300€. Bilety wstępu, przy tak długim pobycie w ciemno każde wejście w jakieś "turystyczne" miejsce uśredniając jakieś ~15€, dziennie czasami chce się być w 2-3 miejscach, sądzę że koło 150€ można na to liczyć lekko. Do tego wynajem auta, ok 50€. Plus jakieś 50€ na "nieujęte" wydatki, komunikacja miejska, jakieś pamiątki i tym podobne.
    ∑ 250+300+150+50+50 ≈ 800€ (czyli ok 3200zł)

    Nie piszę tego absolutnie by kogoś zniechęcić, mam wielką nadzieję wyjazd uda się zorganizować i będę w nim uczestniczył, tylko chcę mniej więcej nakreślić jaka straszna kasa się robi przy takim długim wyjeździe. Wiadomo - wynika to z intensywności zwiedzania, co sprawia że wyjazd jest super itd, ale ja takiego budżetu raczej na pewno miał nie będę

    Co do pociągu, jedyne "ale" jakie jest związane z tym biletem grupowym, to to że grupa musi jechać tego samego dnia tymi samymi pociągami, dosiadać się i wysiadać można dowolnie na stacjach, przez które jedzie pociąg - ale jechać trzeba wspólnie. Ale tym ewentualnie będziemy martwić się jeżeli problem rozbieżności dat się pojawi dla zainteresowanych osób
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  2. #102

    Domyślnie

    Moze faktycznie masz racje z ta dlugoscia pobytu.

    A ile kosztuje bilet normalnie na pociag w obie strony? Domyslalm sie ze studenci/renciści maja jedynie 50% ceny tego biletu?
    Btw zastanawiam sie nad tym sniadaniem w hotelu, bo 3E to chyba nie jest duzo, co?
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  3. #103

    Domyślnie

    Normalny z Gdańska do Wiednia to koszt ok 700zł (pani mi powiedziała 348zł w jedną stronę).

    Zgadzam się że opcja śniadań za 3€ to dobra opcja

    Za parę chwil mam nadzieję powstanie "właściwy" wątek z konkretniejszymi planami i rozpiską.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  4. #104

    Domyślnie

    Juz nie moge sie doczekac Kaska juz odlozona na calosc, wiec ja na 1000 % jade
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Katrina Zobacz posta
    Juz nie moge sie doczekac Kaska juz odlozona na calosc, wiec ja na 1000 % jade
    U nie szansa wyjazdu do Wiednia spadła do 50%- rzuciłem okiem na kalendarz i jakby połączyć Wielkanoc z Majówką to taki długi tydzień można wykroić. Trochę za dużo potencjalnie wolnego czasu na Wiedeń. Myślę wiec o Toskanii, środku Włoch (wszystko opcja bużetowa) - ale jak będzie nie wiem jeszcze .
    Olek Samsungowicz

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •