Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    witam ponownie

    widze temat sie rozkręcił , faktycznie dla mnie ważne jest foto i GO a nie artyzm bo to na inny temat.
    Dzięki za "rozświetlenie tematu", jakby ktoś dorzucił pare groszy na temat doswietlenia byłbym wdzięczny.

  2. #32
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotifer Zobacz posta
    Pierwszy typ N35/1.8. Dość udana i tania konstrukcja choć o uniwersalności trudno tu mówić, czasami może być za wąsko.
    Drugi typi to N16-85. Relatywnie tani, ostry choć troszkę ciemny ale uniwersalny.
    Trzeci typ to N17-55/2.8. Niestety wciąż drogi ale mega ostry, jasny oraz uniwersalny . Moim zdaniem najlepszy wybór.

    Mam n35 i n17-55. N16-85 posiadałem przez 2 lata.

    Przy Twoim budżecie w rachubę wchodzi n35 lub używany n16-85. Jeżeli uniwersalność jest ważna weź 16-85.
    Wydaje mi się, że polecanie N17-55 F2,8 do tego typu zastosowań jest mocno przesadzone. N35 będzie naprawdę dobrym rozwiązaniem, na niskich przysłonach można bardzo fajnie fotografowac detale. Ten obiektyw jest mega ostry, może nawet bardziej od N17-55. Mam oba więc wiem o czym piszę.
    Przy oświetleniu softboxami nie ma znaczenie czy obiektyw jest ciemny, czy jasny.

  4. #34

    Domyślnie

    zależy jak lubisz, czy wąsko czy szeroko. Jak wąsko to może być 35mm f1.8, jak szerzej to może sigma 20mm f1.8.
    Nikon d3|| D700|| sigma 20mm f1.8|| nikkor 50mm f1.4 || nikkor 85mm f1.8 || nikkor 105mm f2.8 VRII ||parę sabinek ||

  5. #35

    Domyślnie

    a może Samyang 14 mm f/2.8 IF ED MC Aspherical
    D80 + N50 1.8 + Nissin Di622
    www.zdjeciaslubne.za.pl; Drugie hobby http://www.zegarmistrzwroclaw.pl

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •