Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Jeden dzień z...

    ...innym światłem .


    Chciałem zaprezentować kilka kadrów poczynionych w trochę innych okolicznościach pogodowych niż bym sobie życzył.
    Tym razem brak ciekawych światłocieni ścielących się po polach.
    Ale, i w takich warunkach te piękne miejsca wyglądają ciekawie, inaczej. Pragnę pokazać, to tak, jak zapamiętałem.
    Czy mi się to udało, oceńcie, proszę, sami .


    * Zapraszam *


    1 - Poranek przywitał mnie tajemniczą mgiełką. Co to dalej będzie?





    2 - Mgły opadły i na niebie ukazały się ciężkie, burzowe chmury, ale...





    3 - ...niektórzy w pocie czoła starali się zdążyć zrobić to, co sobie zaplanowali i...





    4 - ...nawet im się to udało .





    , a w BONUSIE spojrzenie w niebo z nadzieją na piękny następny dzień (może z innym światłem).





    * Děkuji *

  2. #2

    Domyślnie

    Nie marudz chlopie, chcial bym miec taki plener! Ostatnie bije reszte Swietne kadry, dobra obrobka, jest dobrze!

  3. #3

    Domyślnie

    Jak kocham poziomy, to wybiorę pion. Ostatni. Ma kopnięcie.



  4. #4

    Domyślnie

    Paweł..... jesteś WIELKI

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawy set mimo innego światła a bonus to zasługuje na oddzielny wątek
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo dobrze wyszło, fakt ze swiatłem jest dwa razy, lepiej ale za te fotografie nie można się wstydzić, swietna kolorystyka w bardzo dobrych kadrach dopieszczone robia wrazenie bardzo starannych zdjęć - na tę drogę jestem posikany

  7. #7

    Domyślnie

    Nie ma co, ładny set. Na pierwsze miejsce daję czwórkę, za prostotę. Hawajski bonusik też robi wrażenie.
    LED ZEPPELIN

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar sabs2key
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Biskupiec\Olsztyn
    Posty
    233

    Domyślnie

    Chciał bym tak umieć wykorzystywać "brak warunków". Ostatnie jest Mega. Reszte też się miło ogląda.

  9. #9

    Domyślnie

    noooo....extra
    Bonus powala, ale dla mnie jakieś nieodparte piękno tkwi w 2 & 3
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  10. #10

    Domyślnie

    Biorę wszystkie, acz w dokładnie odwrotnej kolejności
    Bonus jest po prostu cudowny... Jest w nim olbrzymia energia. Nie wiem jak się robi takie zdjęcia...
    Czwórka - brawa za kompozycję i kadr oraz wyrazistą podłogę mimo braku światła. No i plus za odpowiednio "zdesaturowane", kontrastowe niebo
    W trójce oko cieszy przede wszystkim udana kompozycja, a także, w sumie nieatrakcyjne, a jednak urozmaicone niebo. Traktor, wiadomo, rzecz w polu nieodzowna
    Dwójka jest mi znajoma kadrowo I być może oceniam ją przez pryzmat poprzednich Twoich ujęć z tego miejsca, ale odczucia mam takie, że temu zdjęciu odpowiedni światłocień by jednak bardzo dopomógł. Innymi słowy, jest to jedyna fota z zaprezentowanych powyżej, w której ilość światła jest jednak niewystarczająca.
    Wreszcie mglista jedynka... Podoba mi się - jest dobra, inna, stonowana. I prezentuje się szalenie naturalnie (O ile takie określenie w odniesieniu do tych niebywałych pól - "dywanów" jest w ogóle adekwatne).
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •