Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Kwadrat

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Hmmmm....wciąż mam w pamięci poprzednią Twoją serię górską i ta fota niezbyt mi pasuje. Dodatkowo odnoszę wrażenie jakby była wyciągnięta do góry
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    I chmury takie jakby to rzekł Borregaard-z lekka jagodowe. ( Ale ja na lapku oglądam-może się myle)
    Ostatnio edytowane przez maniak666 ; 30-09-2010 o 23:38 Powód: Literówka. Borregaard-przepraszam

  4. #4

    Domyślnie

    Kadr jest,w sumie,ciekawy...Woda mi się wylewa na klawiaturę,niebo strzela w górę...
    Nie wiem tylko po co tu kwadrat,bo nie ma nic centralnie do wyeksponowania...? Lekko krawędż gory swieci....Kolor nieba..? No tak.. Pewnie tak tam było...,a może i faktycznie....
    W sumie OK.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    I chmury takie jakby to rzekł Borregard-z lekka jagodowe. ( Ale ja na lapku oglądam-może się myle)
    Bo takie wlasnie byly, jagodowe, przez jakies 2 minuty, potem przyszła szarówa i zero kolorów

  6. #6

    Domyślnie

    Ale czy aby napewno to jest kwadrat?
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Ale czy aby napewno to jest kwadrat?
    A co to jest trójkąt ? A może koło ??

  8. #8

    Domyślnie

    Jak już dałeś kwadrat (bo do koła to niepodobne ), to myślę sobie, że tę górę, zwaną motywem, chyba lepiej było by umieścić bliżej centrum. Ale może sobie źle myślę



  9. #9

    Domyślnie

    mi się ta kompozycja podoba, kolory równie ciekawe

  10. #10
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Fajny kadr, kolory ok, ale najbardziej podoba mi się to delikatnie rozciągające ku górze niebo.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •