Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie potrzebuje wypożyczyć sprzęt (Łódź)

    Mój post nie pasuje za bardzo do żadnego działu dlatego piszę tuta- w razie czego proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce

    13 listopada koleżanka bierze ślub i chciałaby żebym zrobił jej kilka zdjęć. Potrzebuję na tą okazję wypożyczyć jakiś dodatkowy sprzęt. Koniecznie jasny obiektyw + lampa.

    Szukam osoby która zgodzi się odpłatnie wypożyczyć:
    systemową lampę Sb-600, Sb-800 lub Sb-900
    Nikkor 35/1.8 G AF-S DX

    Są to 2 rzeczy koniecznie mi potrzebne.

    Mniej konieczne ale przydatne mogłyby się okazać
    stałka 50mm f1.8
    Zeby pokryć troche szerszy zakres to jeszcze
    Tamron AF 17-50 mm f/2.8 lub coś odpowiadającego ze stałym światłem (ta pozycja najmniej wymagana bo coś by się u mnie znalazło)

    Szczegóły:
    Sprzęt chciałbym odebrać 10.11.2010 najlepiej osobiście w łodzi gdyż 11 wyjeżdżam do domu w rodzinne strony (na weselicho)
    wracam wieczorem 14.11.2010 wiec zwrot najlepiej w poniedziałek.

    Gdyby ktoś był chętny to proszę o kontakt i podanie swoich warunków tzn cena za wypożyczenie i kaucja zwrotna

  2. #2

    Domyślnie

    W dziale KOMERCYJNE na GIEŁDZIE masz ogłoszenie kolegi, który otworzył wypożyczalnię sprzętu.


  3. #3

    Domyślnie

    Widziałem i nie ma chyba Nikkor 35/1.8 G

  4. #4

    Domyślnie

    nie ma nikkora 35, ani żadnego szkła do nikosia ze swiatłem 2.8, brakuje mu również lamp do naszych body

  5. #5

    Domyślnie

    Jestem z Kłodzka, mogę pożyczyć metza 58 af-1 i nikkora 35 2.0, pokryjesz koszty wysyłek i pochwalisz się zdjęciami za to
    D800 || D810
    Samyang 14 F2.8 || Sigma 24-35 F2 || Sigma 85 1.4 A || Tamron 70-200 F2.8 G2
    https://wedd.photo/

  6. #6

    Domyślnie

    t0m3k dzieki za odpowiedz - podoba mi sie twoja propozycja szczególnie ze możesz wypożyczyć Nikkor 35mm f/2D
    Napisz może na PW jak to wszystko miałoby wyglądać tzn kiedy i czym wysyłka itd
    Na razie twoja propozycja jest jedyna jaka dostałem a ze czasu jest jeszcze sporo to z podjęciem decyzji się jeszcze wstrzymam bo wolałbym żeby obyło się bez wysyłek (ale taka opcja też wchodzi w grę)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •