Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Próbowałeś zresetować lampę??
    Pytanie numer dwa czy po podpięciu 14-24 lampa główna błyska, no i czy błysk ten jest poprawny - czy poprawnie naświetla kadr, czy może są to tylko błyski pomiarowe ttl? Zrób kilka zdjęć w różnych odległościach od np ściany i potem zrób to samo z innym słoikiem i porównaj.
    Test numer dwa - ustawienie w lampie głównej wszystkich lamp (master również) w trybie manualnym powiedzmy na 1/32 mocy i sprawdzenie czy wtedy błysną. Jeżeli tak się stanie, a system nie rusza w ttl to obstawiam na jakiś błąd komunikacji z obiektywem - może przeczyszczenie styków coś pomoże.
    Jeżeli jest jeszcze inna lampa która może wyzwalać jako master to proponuję podpiąć. Ewentualnie obiektyw zapiąć do innego body na chwilę.

  2. #22

    Domyślnie

    sorki, ze glupie pytanie zadam, lampy sie widzialy? ja sie kiedys wkurzalem, ze mi cls nie dziala, a okazalo sie, ze jedna z lamp byla za bardzo w tyle i nie widziala sie z inna

  3. #23

    Domyślnie

    u mnie śmiga aż miło ale mam tylko D3

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamz Zobacz posta
    sorki, ze glupie pytanie zadam, lampy sie widzialy? ja sie kiedys wkurzalem, ze mi cls nie dziala, a okazalo sie, ze jedna z lamp byla za bardzo w tyle i nie widziala sie z inna
    Widziały
    Na innych obiektywach śmigało.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •