Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    musi być włączony i zaślepkę na obiektyw trza założyć.
    No założoną miałem
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #12

    Domyślnie

    no to ja nie pomogę-u mnie na takim patencie śmiga aż miło
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #13

    Domyślnie

    a w sb900 masz najnowszy firmware?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    a w sb900 masz najnowszy firmware?
    Nie, nie aktualizowałem. Myślisz, że to może mieć wpływ?
    Rzeczywiście...
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  5. #15

    Domyślnie

    no to teraz trzeba zrobić sb900s, tak żeby z d3s pasowała.
    sb800 to najlepsza lampa, takich problemów nie ma

  6. #16

    Domyślnie

    Witam,

    u mnie wszystko działa ok. W puszce soft ver. 1.01, w SB900 ver. 5.02. Jako master jedna z SB900, slave różne kombinacje SB900 i SB800 .

    Pozdrawiam, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  7. #17

    Domyślnie

    Nie, no co wyrabiacie. Na lampach TTL, a na obiektywie zaślepka?! Chyba, że coś źle przeczytałem.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Nie, no co wyrabiacie. Na lampach TTL, a na obiektywie zaślepka?! Chyba, że coś źle przeczytałem.
    Spoko, spoko, chodziło o tylną zaślepkę. Na alegro zawsz episza, że rysy na soczewce nie mają wpływu na zdjęcia, to zaślepka pewnie też nie ma ;P
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  9. #19
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    6 lamp clsem? To musiała być chyba jakaś grota. A nie lepiej radiem wyzwalać. Choć rozumiem ze utrudniona konfiguracja ale przynajmniej nikt nie wyzwala mi lampek.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    6 lamp clsem? To musiała być chyba jakaś grota. A nie lepiej radiem wyzwalać. Choć rozumiem ze utrudniona konfiguracja ale przynajmniej nikt nie wyzwala mi lampek.
    Grota powiadasz... Nie... Poprostu ciemna sala weselna. Dość długa i dlatego musiałem laampki w trzech rzędach ustawić po dwie lampy (albo w dwóch po 3 lampy
    Przy CLSie też nikt nie wyzwala. Chyba, ze ten sam kanał ustawi (w radiu też może ten sam kanał ustawić).
    6 lamp radiem... Hm... 6 odbiorników kupować powiadasz...
    Miałem na 3 grupy podzielone, które sobie ustawiałem jak chciałem. CLS póki co jest dla mnie najlepszy przy takich zdjeciach.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •