Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Konkurs "Moje warsztaty" - info

    Zgodnie z obietnicą ogłaszam konkurs dla uczestników warsztatów w Łodzi. Temat szeroki bo i wachlarz warsztatów taki właśnie był.

    serwer ftp: digital.pl
    nazwa użytkownika: manu
    hasło: man123

    Warunki techniczne:

    - docelowe zdjęcie o które poproszę: 30/45cm (dotyczy wszystkich biorących udział - to koszt który trzeba ponieść by przystąpić do konkursu (trzy zdjęcia, ok. 30 złotych) plus wysyłka

    - na serwerze tworzymy katalog ze swoim nickiem umieszczamy w nim wszystkie pliki (małe i duże) oraz informację o zgodzie na publikację (podpisaną Imieniem i Nazwiskiem) w pliku tekstowym

    - na w/w serwer wysyłamy zdjęcia w pełnej rozdziałce (300dpi) oraz miniatury w rozdzielczości 580px szerokości

    - Nazwy plików w swoim katalogu: (przedrostek man_....._1, 2, 3.jpg ,(wzór man_admin1.jpg itd). Miniatury oznaczamy wg wzoru: man_mini_admin1.jpg Oczywiście zamiast admin wpisujemy swój nick

    Nagrody już opisane ale przypomnę:

    Główną nagrodą jest kurs fotografii studyjnej „fotografia.edu.pl”.
    Druga nagroda to komplet gadżetów nikoniarzy.

    Uwaga: Zdjęcia przesyłamy do dnia 30 września, do godziny 24.
    48 godzinne, publiczne głosowanie nastąpi od 1 - 3 pażdziernika.

    Miłej obróbki koledzy i koleżanki.

  2. #2

    Domyślnie

    Kochani, co się dzieje? Tylko dwie osoby fotografowały na warsztatach? Czekam na wasze zdjęcia!

  3. #3

    Domyślnie

    Dwie osoby fotografowały, a reszta odpoczywała

    D800 | D60 + Grip | N18-55VR | N70-300VR | N28/1.8 | N35/1.8 | N85/1.8 | N24-70/2.8 | SB-900 | + gadżety
    www.rafalwisniewski.com.pl

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Przedłużam termin do 30 września. Nie wierzę że nie macie fajnych zdjęć z warsztatów...

  6. #6

    Domyślnie

    Piotrze czy na konkurs zgłaszamy tylko zdjecia z 2go dnia warsztatów? Jak widać na załączonym obrazku moje zwłoki leża na końcu, mam zaledwie parę zdjęć, brakło mi siły po spotkaniu po-warsztatowym :P

  7. #7

    Domyślnie

    Można z pierwszego dnia. Oczywiście. Miała być tylko manu ale doszedłem do wniosku że to zdjęcia z warsztatów a nie tylko manu...

  8. #8

    Domyślnie

    No to czekamy na publikację i głosowania

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Nie, ale mało zdjęć i trochę szkoda... Dzisiaj już ostatecznie opublikuję zdjęcia...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •