Close

Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31394041
Pokaż wyniki od 401 do 404 z 404
  1. #401

    Domyślnie

    ja też mam delikatny luz na stopce... ale kilka razy podnosiłem aparat z lampą na stopce właśnie łapiąc za lampę, może dlatego. jestem bardzo zadowolony z lampy i jedyne co mi przeszkadza, to brak wskaźnika poziomu baterii
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #402

    Domyślnie

    Co jakiś czas mam okazję używać Metza 48 AF-1, tam dokręca się kółkiem i nie ma żadnego luzu, ale nie ukrywam, że bardziej mi się podoba SB700. Choć po tym co napisał KamilM pewnie przed kupnem znowu się zacznę zastanawiać...

  3. #403

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KamilM Zobacz posta
    SB700 użytkuję od grudnia ubiegłego roku i do tej pory żadnych kłopotów. Aż do wczoraj, kiedy to raz błyskała, a raz nie. [...]
    Moje pytanie: czy da się jakoś zmodyfikować zatrzask lampy, albo coś zrobić w stopce, aby nie następowało rozerwanie?
    Na początek spróbuj po prostu przeczyścić styki. Jak to nie pomoże to wtedy kombinuj dalej.
    Tomasz_FK
    - Niech żyje patrzenie w lusterka!
    - Niech żyją fotografowie.

  4. #404
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Riihikoski, Finlandia
    Posty
    101

    Domyślnie

    Piszę tu bo noe chcę zaśmiecać forum niepotrzebnie.
    Mam okazję (a może to nie okazja) kupić lampkę SB-700 (lampa, dyfuzor, filtry, pokrowiec) za 160€ i YN-560-II (lampa, pokrowoec) za 45€.
    Obroniły niby kilka uroczystosci. Stan jak wyjete z pudła, palnik bez przebarwień. Warto za tą cenę? Nie chcę nic droższego bo z lampy duzo nie korzystam ale znajomy mnie poprosił o kilka zdjęć z wesela no i w coś muszę zainwestować.

    Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31394041

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •