Close

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 181

Wątek: Złote Tatry!

  1. #101

    Domyślnie

    Szukam (lub udzielę - trzy wolne miejsca) transportu na trasie Wrocław - Zakopane i oczywiście Zakopane -Wrocław

    Czy znajdzie się ktoś kto by się podjął wymiany matówki na taką z klinem w D90?( jak tak to kupuję i zabieram ze sobą).

  2. #102
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Opolszczyzna
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendrusz Zobacz posta
    Szukam (lub udzielę - trzy wolne miejsca) transportu na trasie Wrocław - Zakopane i oczywiście Zakopane -Wrocław
    Generalnie planowałem jechać swoim samochodem, ale jak mnie ktoś zabierze lub się będzie chciał ktoś zabrać to jak to mawia ślepy koń na wielkiej pardubickiej: "Nie widzę przeszkód"

    Gdybym miał być po drodze na trasie Wrocław - Zakopane to musiał byś ominąć spory kawałek autostrady (wskoczył byś na nią dopiero w strzelcach opolskich lub w Gliwicach)

  3. #103

  4. #104
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Opolszczyzna
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
    Wolf_13, ja jadę z Opola.
    Ja mam do Opola jakieś 70 km, w sumie mógłbym dojechać.

    Albo Cię zabrać

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolf_13 Zobacz posta
    Ja mam do Opola jakieś 70 km, w sumie mógłbym dojechać.

    Albo Cię zabrać
    no i pamiętajcie jeszcze o mnie, mogę dojechać do Opola oczywiście

  6. #106

    Domyślnie

    Ja na pewno jadę swoim. Mam 2 miejsca wolne - będę jechał z Opola na Strzelce Op, a potem na A4. Jeśli ktoś jest zainteresowany transportem to pisać na PW.


  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendrusz Zobacz posta
    Czy znajdzie się ktoś kto by się podjął wymiany matówki na taką z klinem w D90?( jak tak to kupuję i zabieram ze sobą).

    Zabierz ze sobą - jeśli mi się od wrażeń plenerowych ręce nie będą trzęsły, to ci wymienię.


  8. #108

    Domyślnie

    Uwaga. Mogę zabrać ze sobą gadżety, w tym nowe, kubek termiczny i brelok. Piszcie czym jesteście zainteresowani, to przywiozę. Przypomnę, mówimy o kubkach, koszulkach i w/w nowościach. Acha, są też naklejki Cennik tutaj.

  9. #109

    Domyślnie

    Piotrze. Dla mnie poprosze ze dwa-trzy breloki. Kubkow termicznych nie uzywam bo nie lubie.
    Pozdrawiam, Karol.

  10. #110

    Domyślnie

    Kubki proszę zabrać reflektuję. Resztę się obaczy
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •