Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Ramka cyfrowa - prośba o pomoc w wyborze

    Hejka

    Jaką kupic, na co patrzec? Poleci ktoś jakiś konkretny model?

    Dobrze by było możliwie największą, ale jakośc wyświetlacza ma pierwszeństwo Wybór jest, ale doświadczenia w temacie brak Cena powiedzmy max 350pln. Mp3 i różnego rodzaju bajery mnie nie interesują - ma wyświetlac zdjęcia.

    Będę wdzięczny za pomoc specom od tematu
    pzdr
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.euro.com.pl/cyfrowe-ramki-do-zdjec,d3.bhtml

    w miarę niezły wybór no i masz w Lublinie dwa sklepy
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  3. #3

    Domyślnie

    Mam ramkę 8" Samsunga SPF-87H (cena na allegro ok 230 zł), jest też 10" za ok. 400 zł.
    Zanim kupiłem pooglądałem i porównałem z innymi w MM (cena w MM tej 8" to 499 zł ).

    Ramka ma podświetlenie LED , mały pobór prądu ok . 3.5-4 W (8"), funkcję automatycznego wł. i wył.
    Jakość obrazu oceniam jako bdb (rozdzielczość 800x480), jedynie do czego można się przyczepić to znaczny spadek jakości obrazu gdy patrzy się na ramkę od dołu - dlatego ramka powinna stać na wysokości wzorku lub niżej.
    Nikon D90 ; N 18-200 VR ,N 35 1.8 ; T 100-400; SB-800

  4. #4

    Domyślnie

    Również polecam Samsunga SPF-87H. Wprawdzie sam mam inną bo HP DF770-10 7", ale ostatnio kupowałem znajomym Samsunga i muszę przyznać, że rameczka jest bardzo fajna. Jakość wyświetlanych zdjęć jest rewelacyjna. Lepsza od HP-ka
    Rzeczywiście trzeba zwrócić uwagę na jakiej wysokości chcesz postawić ramkę. Moja HP i ta Samsunga najlepiej jak stoi na max 1metr od ziemi. Gdy postawimy wyżej to z pozycji siedzącej jakość odbioru już spada.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam samsunga j.w. i też polecam, jedynie ten wielki zasilacz przeszkadza...
    sporo gratów

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za podpowiedzi Zdecyduję się chyba na tego Samsunga i chyba na 10''
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  7. #7

    Domyślnie

    Odkopie temat. Święta się zbliżają i pora pomyśleć i jakimś prezencie.
    Czy ktoś mógłby polecić coś poza wymienianym wyżej samsungiem? Rozmiar jaki mnie interesuje to 10". Proporcję to najlepiej 2x3. Nie musi być żadnych filmów, muzyki, itp. Ważne żeby wyświetlała zdjęcia w formie jakiegoś pokazu slajdów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •