Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    No qrde chce d700
    No to chcemy razem

    Marek, foty pierwsza klasa. Widzę, że w architekturze czujesz się doskonale.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  2. #22

    Domyślnie

    Kundzior, zdjęcia Skarbnika i tunelu, w którym grzmiało odszumiałem, ale tylko dlatego, że były mocno niedoświetlone a chciałem trochę cieni wyciągnąć, więc musiałem odszumić. To tak gwoli Waszych zachwytów nad szumami. Z drugiej strony, reszty z kopalni nie odszumiałem, nie było takiej potrzeby, a mało tego, mam manierę niedoświetlać zdjęć, więc praktycznie na większości musiałem trochę powyciągać z cieni, mniej lub więcej, więc chyba nie jest źle
    Na moim starym D70 to miałem już szumy od ISO400 w cieniach Jeszcze mnie więc ciągle D700 zaskakuje

    Dzięki za miłe słowa o fotach, ja tam szału u siebie nie widzę, ot pstryki, nudne raczej. Owszem, miejsca były ciekawe, klimat był, ale jakoś nie uważam, że szczególnie dobrze go pokazałem.

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Widzę, że w architekturze czujesz się doskonale.
    Dotąd mi się wydawało, że w krajobrazie czuję się doskonale (nie mylić ze stwierdzeniem, że robię to dobrze, po prostu lubię). Architekturę rzadko fotografuję, i dlatego tak mi się podobało u Was, miałem bardzo ciekawą odmianę
    A co się musiałem "naprostować" tej architektury na tych zdjęciach, to szok. Urok szerokiego kąta. Czasami już nie miałem siły walczyć i zostawiałem "niedorobione"
    Ostatnio edytowane przez gryson ; 15-09-2010 o 08:34
    FX/DX/CX/www

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •