Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 145

Wątek: Bowens Explorer

  1. #21
    conik
    Gość

    Domyślnie

    nie pali sie poczekam

  2. #22
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    Ja sam osobiscie zastanawiam sie nad Ranger'a Quadra tylko sie obawiam czy 400Ws bedzie wystarczjace w plenerze A co do ringa Renger Quadra to bez problemu mozna zakupic spoza PL Myslalem jeszcze nad Ranger RX Speed AS wszystko jest fajnie tylko gabaryty i waga mnie przeraza. Moze mial ktos doczynienia z Ranger RX Speed? Jak jest zeczywiscie z porecznoscia tego zestawu?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    nie pali sie poczekam
    takie cos znalazlem
    The Explorer XTLi is a lithium battery pack in a waterproof GT Line case, weighing 6.5kg with a RRP of €1000 including VAT. The Explorer XTS is based on a 12V, 7Ah VRLA battery and is priced at €500 including VAT. Full specifications and product shots are on the way.
    ze ebdzie dystrybuowane przez http://www.tanala.de

  4. #24

    Domyślnie

    Czy ten Tronix nowy ma miec wieksza moc czy cokolwiek, bo 500 E dokladac za walizke i litowa baterie z ktora pozniej bedzie problemem przy wymianie to rzczej sie nie oplaca ??

  5. #25

    Domyślnie

    ja nie mam pojecia, zaczytowalem to co przeczytalem
    pewnei po photokinie bedzie wiadomo

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    A ja napisalem maila na ktorego nie raczyli odpowiedziec.
    Z cobraart odpowiedzieli od razu, ale napisali ze ringa nie ma (mimo ze szwajcarzy dwa dni pozniej napisali ze jest)
    Generalnie to po naprawde coraz lepszych doswiadczeniach ze sprowadzaniem sprzetu z UK, to sobie chyba odpuszcze zakupy od polskich dystrybutorow.
    Przejedź się osobiście do Milso. Pomacasz, obejrzysz, dostaniesz wycenę. Daleko chyba nie masz

  7. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    No marszull moglbys sie wybrac do MILSO i obadac sprzet tz. Ranger Qudra i Ranger RX Speed AS i sprawdzic jak sie te generatory maja ku sobie (bo akurat jeden z nich mnie interesuje, ale tak jak mowilem troche przeraza mnie masa i gabaryt Ranger'a RX Speed jesli chodzi o plener) w koncu masz niedaleko jestes z wawy

  8. #28

    Domyślnie

    heheh
    no daleko nie mam, ale na razie tez czasu nie mam
    lubie, to co sie da, zalatwiac zdalnie
    i akurat w tym wiekszosc polskich sprzedawcow jednak mocno ustepuje tym z zagranicy

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    heheh
    no daleko nie mam, ale na razie tez czasu nie mam
    lubie, to co sie da, zalatwiac zdalnie
    i akurat w tym wiekszosc polskich sprzedawcow jednak mocno ustepuje tym z zagranicy
    Tyle, że akurat w tym przypadku osobiste oględziny są wskazane No i praktycznie wszystko na miejscu można obejrzeć i pomacać

  10. #30

    Domyślnie

    Gabaryt rangera RX?? Ranger RX jest chyba namniejszym urzadzeniem w tej klasie i jest bardzo poreczny. No chyba ze jako punkt odniesienia bierzemy quadre z tym ze jak ja to mowie 400Ws to "se" mozna po 4 literach poswiecic.

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •