Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    No właśnie nie do końca, bo poza niepoprawnym działaniem spustu i wyświetlacza wszystko jest jak należy. Spodziewam się że gdyby elektronika była zepsuta to aparat zachowywałby się jeszcze dziwniej, nie zapisywał zdjęć na kartę, nie pozwalał używać opcji zmiany par. ekspozycji itp, a to wszystko pracuje normalnie.

    Zobaczymy co powie serwis

  2. #12

    Domyślnie

    Mnie za wymianę elektroniki po zamoczeniu D300 (nie działa "tylko" tylny ekran) zaśpiewali 2k PLN. Po drodze podszedłem do p. Adama Bieńka, który stwierdził, że w przypadku 'niższych' aparatów może podjąć się naprawy/wymiany/wyczyszczenia korpusu.
    Na ekspertyzę i kosztorys na Postępu poczekasz pewnie ze 2 tygodnie.

  3. #13

    Domyślnie

    Zostawiłem aparat w BT Foto. Ktoś kiedyś powiedział dobre zdanie o tym serwisie, a że jest już po gwarancji to nic nie tracę, a za to mam blisko. Co prawda powiedzieli, że trzeba poczekać nawet do 2tyg zanim sprawdzą co się stało, ale mają powakacyjny szczyt. Nawiasem mówiąc rozbawiło mnie to określenie - wyobraziłem sobie tłumy fotografów taszczących drogi sprzęt szlakiem na Giewont i tenże sprzęt spadający kolejno w przepaść a następnie odsyłany do serwisu

    Serwisant obstawia zwarcie na płycie głównej i koszt 200-300PLN. Mnie pocieszyło nieco to, że nie wykluczył samej sensowności/opłacalności naprawy. Zobaczymy co będzie po ekspertyzie.

  4. #14

    Domyślnie

    Po 2 tygodniach dostałem telefon z serwisu. Aparat do odbioru na następny dzień, naprawa płyty głównej (nie wiem dokładnie na czym polegała, ale nie została wymieniona na nową). Koszt - 305PLN.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cro0lick Zobacz posta
    Po 2 tygodniach dostałem telefon z serwisu. Aparat do odbioru na następny dzień, naprawa płyty głównej (nie wiem dokładnie na czym polegała, ale nie została wymieniona na nową). Koszt - 305PLN.
    a nie mówiłem ,że elektronika
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •