Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eagis Zobacz posta
    Z tych dwóch wybrał bym sigmę 50 - miałem wszystkie w ręku (N50 1.8, N50 1.4 D i G) i sigma pozostała. Szybka i ostra. Wada - ogromy filtr i wysoka cena.
    Filtr ostatnio dorzucali w procentrum w Warszawie.

  2. #12
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    tylko sigma 50 f/1.4 DG HSM rekompensuje cenę nikkory to przy niej "trzeszczydełka"
    Moglbys to rozwinac, te "trzeszczydelka"?

  3. #13

    Domyślnie

    Owszem weź do ręki wszystkie trzy a zobaczysz.
    Trochę szkiełek, jakieś tam ciało, i sztuczne światło.

  4. #14
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    Owszem weź do ręki wszystkie trzy a zobaczysz.
    To nie jest zaden argument, 3 posty wyzej juz pisalem, ze uzywalem wszystkich trzech. Nadal nie rozumiem tych "trzeszczydelek", piszesz tak sobie zeby cos napisac, czy masz cos wiecej do powiedzenia? Uzywam Nikkora "G" juz dosyc dlugo i nic w nim nie trzeszczy, ciekaw jestem jak wygladaloby po takim intensywnym uzywaniu to parszywe sigmowe "futerko"...

  5. #15

    Domyślnie

    Owszem- to jest argument. Jeśli "futerko" Sigmy jest "parszywe" to dalej nie ploemizuję (widzę wyraźną niechęć do Sigmy- też ją mam z jedynym właśnie tym wyjątkiem), nie piszę aby pisac. Miałem krótko nikkory a mam Sigmę. Może masz jakieś genialne "sztuki" nikkorów moje niestety takimi nie były pierścienie- płynność obrotów- materiał. Tyle mam do powiedzenia i odezwalem sie nie po to, aby sie sprzeczać. Nie wiem co znaczy "intensywne użytkowanie"(piach, błoto,woda), ale takie wytrzymuje tylko AK 76. Moje zdanie jest takie i tyle. Nie oczekuję odpowiedzi od PHOTOARTHBOXA bo nie do tego Pana była moja wypowiedż- basta
    Trochę szkiełek, jakieś tam ciało, i sztuczne światło.

  6. #16
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    Owszem- to jest argument. Jeśli "futerko" Sigmy jest "parszywe" to dalej nie ploemizuję (widzę wyraźną niechęć do Sigmy- też ją mam z jedynym właśnie tym wyjątkiem), nie piszę aby pisac. Miałem krótko nikkory a mam Sigmę. Może masz jakieś genialne "sztuki" nikkorów moje niestety takimi nie były pierścienie- płynność obrotów- materiał. Tyle mam do powiedzenia i odezwalem sie nie po to, aby sie sprzeczać. Nie wiem co znaczy "intensywne użytkowanie"(piach, błoto,woda), ale takie wytrzymuje tylko AK 76. Moje zdanie jest takie i tyle. Nie oczekuję odpowiedzi od PHOTOARTHBOXA bo nie do tego Pana była moja wypowiedż- basta
    Tak jak myslalem, niewiele argumentow. Tez juz nie oczekuje wiecej, jednakze jesli ktos wypowiada sie na publicznym forum, musi liczyc sie z tym, ze nie pisze do jednej osoby.

  7. #17

    Domyślnie

    Dobrze więc jakich Pan oczekuje argumentów- jakość wykończenia? jakośc zdjęć?

    wiem ze na każdym forum jest "mistrz świata"

    Mi po prostu pasuje Sigma.
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 02-09-2010 o 15:39
    Trochę szkiełek, jakieś tam ciało, i sztuczne światło.

  8. #18
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    Dobrze więc jakich Pan oczekuje argumentów- jakość wykończenia? jakośc zdjęć?
    Napisales pogardliwie o Nikkorach "trzeszczydelka", mam na ten temat inne zdanie, poparte dlugim uzytkowaniem, wiec poprosilem o jakies argumenty, nie tylko stwierdzenie: "wez do reki, to zobaczysz".

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    wiem ze na każdym forum jest "mistrz świata"

    No wiesz, mowic o sobie samym "miszcz swiata"...


    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    Mi po prostu pasuje Sigma.
    Takie stwierdzenie wiele wyjasnia i przynajmniej nie wprowadza w blad innych uzytkownikow, proszacych o rade.

    PS. Zbierasz posty, bo chcesz cos sprzedac na gieldzie? Czy nie wiesz, ze mozna edytowac? Na forum zwracamy sie do siebie na "Ty", wiec pozwol, ze zachowam taka forme.

  9. #19

    Domyślnie

    Poza tym"pleciemy" nie na tamat "Nikkor 50mm 1.4 G czy 50mm 1.4D?" i zakończmy nierówną walkę.

    nie napisałem "miszcz" ale tak na pewno było "specjalnie" napisane heheheh ! to nie moje pierwsze forum ale do Takiej Persony zwracać sie per Ty to było by mocno niestosowne- przepraszam, że wyrazilem swoją nieodosobnioną opinie
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 02-09-2010 o 15:40 Powód: prosze nie mnożyć postów
    Trochę szkiełek, jakieś tam ciało, i sztuczne światło.

  10. #20
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    Poza tym"pleciemy" nie na tamat "Nikkor 50mm 1.4 G czy 50mm 1.4D?" i zakończmy nierówną walkę.
    To Ty zaczales o Sigmie, nie ja.

    Cytat Zamieszczone przez mike ferrero Zobacz posta
    to nie moje pierwsze forum ale do Takiej Persony zwracać sie per Ty to było by mocno niestosowne- przepraszam, że wyrazilem swoją nieodosobnioną opinie
    Wrzuc kolego na luz i odpusc sobie takie osobiste wycieczki...

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •