Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: view nx2

  1. #11

    Domyślnie

    Może tu:

    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  2. #12

    Domyślnie

    wasilewk, ale co tu?? nie widzę tu możliwości kopiowania nastawów NEFa jednego obrazka do drugiego?? czy ja źle widzę ??

  3. #13

    Domyślnie

    póżniej po przejściu do kolejnego zaczęło mi kopiować nastawy
    Zaczęło kopiować poprawiony obrazek, bo miałeś tak zaznaczone jak pokazałem.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #14

    Domyślnie

    oj tam nie o to chodzi..
    chcę skopiować WB, ekspozycję i np.wyostrzanie z jednego NEFa do drugiego i nie wiem, jak to zrobić

  5. #15

    Domyślnie

    Sorry, nie zrozumiałem.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #16

    Domyślnie

    witam...chciałem zapytać szanownych kolegów czy istnieje spolszczenie jakaś nakładka PL na NX2..

  7. #17

    Domyślnie

    Odgrzebuję temat konkretnie
    Ale szukałem takiej opcji w ViewNX2 i na forum i u wujka ale niestety nie znalazłem.
    Jak skopiować ustawienia?? A najlepiej jak je zapisać do pliku??

  8. #18

    Domyślnie

    nie da się kopiować ustawień NEFa, można tylko zaznaczając np.15NEFów (ctr, albo shiftem, jak Win) obrabiać z tymi samymi ustawieniami te zaznaczone obrazki,
    po skończonej "obróbce", klika się dowolne zdjęcie i wtedy zaczyna sie przetwarzanie zaznaczonych plików. Wadą programu jest to, że jak np. dasz za duże wyostrzanie w tych 15 zdjęciach, to żeby poprawić tę wartość należy całą operację wykonac od początku (nie da się zmienić tylko wybiórczo tego parametru, a pozostałe żeby były nie ruszone)

  9. #19

    Domyślnie

    To nie dobrze ;/
    A nie orientujesz się może czy w programie Capture NX2 jest taka funkcja?? Tzn przenoszenie ustawień NEFów??

  10. #20

    Domyślnie

    oczywiście, że jest, to już jest profi program

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •