Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 110

Wątek: Zakup Nikon F5

  1. #11

    Domyślnie

    Dałem za niego 1150 zl, aparacik z 2001 roku, w stanie bardzo dobrym.trochę szukałem i cierpliwie czekałem, aż trafiłem.Z gościem się umawiałem, że jak coś będzie nie tak to zwracam sprzęcik.

  2. #12

    Domyślnie

    i super...wlasnie szukam w takiej cenie 1000-1100zl. ostatnio ktos mi sprzatnal dobra sztuke za tysiaka. ale akurat wyjechalem...i nie sadzilem, ze tak szybko pojdzie

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    urbik, a czego Ci brakowało w F100, że się przesiadłeś na F5? Jak dla mnie, wbudowany grip dyskwalifikuje ten aparat.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    zdyboo nie wiem jak kolego urbik, ale ja np. kupujac D700 tak samo myslalem. po co mi D3, w d700 zawsze bede mogl zdjac grip i bede mial mniejszy aparat. raz zdjalem i od razu zalozylem. mam za duze lapska i strasznie denerwuje mnie ze ten aparat staje sie taki maly. Dlatego tez szukam F5, a nie F100

  7. #17

    Domyślnie

    ale do F100 jest na prawdę udany grip

    w aperture jest f5 w bardzo dobrym stanie, tyle że przy obecnym koszcie funta to cena słaba - 370 X 5

    http://www.apertureuk.com/nikon_auto_focus.html
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qciek Zobacz posta
    mam za duze lapska i strasznie denerwuje mnie ze ten aparat staje sie taki maly. Dlatego tez szukam F5, a nie F100
    Ja wiem, że teraz wielkość i ciężar sprzętu na nikim nie robi wrażenia. Tyle, że F5 waży półtora kilo, a ja za dużo jeżdżę, żeby wozić tyle złomu ze sobą. FM2 z kompletem stałek 20 ~ 105 mm waży mniej niż takie D700 + 24-70/2.8.
    Dwa razy się przymierzałem do gripa do F100, ale ostatecznie odpuściłem.
    Dlatego pytam się czego tak naprawdę brakuje F100 (różnice na papierze znam), że kolega urbik kupił F5. Oprócz oczywiście chęci zmian czy posiadania jednocyfrowego body.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #19

    Domyślnie

    urbik, a czego Ci brakowało w F100, że się przesiadłeś na F5? Jak dla mnie, wbudowany grip dyskwalifikuje ten aparat.
    "Zawsze chciałem mieć takie coś...", a że różnica w cenie niewielka ...
    Mam troche duże łapki, a F5 to tak, jakby go ktoś zrobił pod moja dłoń, idealnie leży.
    Miałem dwie sztuki f100, oczywiscie w każdej problem z gumami-przy F5 mam wrażenie, że są lepiej wykonane-nic sie przykleja do rąk, nie odłazi i nie puchnie, chociaż może to wynika z tego, że F5 - piątka,jakby ładniej utrzymana.

  10. #20

    Domyślnie

    true, true, true

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •