Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113
  1. #11
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    Inwestycja inwestycją, ale jeżeli e-book kosztuje prawie dziewięć dych to ile musiało by kosztować wydanie książkowe? Podejrzewam, ze tyle co już całkiem niezły album.
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Ja osobiście uważam że to trochę porażka 89zł za ebook - ja wiem że logicznym jest że ktoś nie sprzeda wiedzy za 5zł tylko dlatego że jest "przez net" i nie wymagam by był po te 5zł ale osobiście wolałbym dać nawet ciut więcej i dostać to ładnie wydane, papierowe... nikt mi nie powie że za 90zl nie ma książek które również mają 260 stron... a ja np mimo że jestem przyzwyczajony do czytania na kompie i nie przeszkadza mi to w porównaniu do niektórych ludzi których znam, a których mega drażni czytanie książek na ekranie, to sam też wolę formę tradycyjną
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  3. #13

    Domyślnie

    Wiedza musi kosztować zwłaszcza ta która pozwala gromadzić bilety NBP

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Ja osobiście uważam że to trochę porażka 89zł za ebook - ja wiem że logicznym jest że ktoś nie sprzeda wiedzy za 5zł tylko dlatego że jest "przez net" i nie wymagam by był po te 5zł ale osobiście wolałbym dać nawet ciut więcej i dostać to ładnie wydane, papierowe... nikt mi nie powie że za 90zl nie ma książek które również mają 260 stron... a ja np mimo że jestem przyzwyczajony do czytania na kompie i nie przeszkadza mi to w porównaniu do niektórych ludzi których znam, a których mega drażni czytanie książek na ekranie, to sam też wolę formę tradycyjną
    pewnie, że tak - książka, to książka! i tyle za nią dałbym bez mrugnięcia okiem bo lubię mieć na półce dobre wydanie n/t fotografii, do którego powrócę zawsze... chociażby, gdy nie ma prądu po burzy..

    Cytat Zamieszczone przez wilus Zobacz posta
    Wiedza musi kosztować zwłaszcza ta która pozwala gromadzić bilety NBP
    a tam, sami na tym stracą! ;p
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  5. #15

    Domyślnie

    A nie chce ktoś się podzielić?za opłatą oczywiście?))

  6. #16

    Domyślnie

    też bym się dorzucił do opłaty

  7. #17
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Ma rację, absolutnie fajne nie jest!
    Zgadzam się z każdym zdaniem!
    Z każdym!

  9. #19

    Domyślnie

    Moze to i fajny e-book (wnioskuje po tym co przeczytalem w sieci), ale dlaczego ma kosztowac tyle co normalna ksiazka?
    Chyba autor troszke z cena przesadzil. 89PLN za normalna ksiazke jest OK, ale jak na e-booka to niemalo.
    Wydaje mi sie, ze dyby cena byla na poziomie 20-30PLN napewno nie byloby postow o zrzucaniu sie

  10. #20

    Domyślnie

    Bo cena po prostu jest nieadekwatna do sposobu wydania - to jest takie myślenie "nie wydam na papier i druk to zedrę więcej" ale właśnie jak widać ludzie mogą wydać tylko też oczekują jakiejś formy prezentacji - jak kupujemy auto to dostajemy namacalny produkt a nie tapetę na pulpit wiedza wiedzą ale jednak jakiś standard prezentacji też powinien być albo przynajmniej wybór ebook / książka a tak wyboru nie ma...
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •