Close

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 113 z 113
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    nie mów że w oryginale też jest ten napis? to już były by jaja do kwadratu. Pamiętam zabezpieczenia kaset VHS po przegraniu na kopiii uwidaczniał się napis - ale podkreślam po przegraniu - na KOPII. Oryginał był czysty!!!
    na finalnej wersji "biblii" na każdej stronie jest znak wodny idący przez cała stronę z imieniem i nazwiskiem kupującego.
    nie ma hasła i nie ma blokady drukowania. wg mnie aktualne rozwiązanie jest lepsze niż poprzednie.

    dla mnie czysty układ. wszystkie wcześniejsze narzekania w tym momencie tracą rację bytu.
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  2. #112

    Domyślnie

    Jak nie ma hasła to spróbuj otworzyć w Adobe Acrobat Professional i usunąć to co dodał autor. Kiedyś tak z kolegami zrobiliśmy, kiedy ściągnęliśmy z cke wzór dyplomu na technika i usunęliśmy duży czerwony napis "wzór" (wystarczyło kliknąć i usunąć jak w wordzie) Oczywiście zdaliśmy egzamin i nie było potrzeby własnych dyplomów drukować ale wspomnienie po tej zabawie zostało;P
    D800 | D60 + Grip | N18-55VR | N70-300VR | N28/1.8 | N35/1.8 | N85/1.8 | N24-70/2.8 | SB-900 | + gadżety
    www.rafalwisniewski.com.pl

  3. #113

    Domyślnie

    ale po co tak kombinować ?
    ten znak wodny w ogóle nie przeszkadza w czytaniu (a czytałem i wersje elektroniczną i wydrukowaną).
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •