Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    witam,

    po pierwsze sorki, ze tak dlugo nie odpowiadalem (bylem poza zasiegiem netu - czytaj cywilizacji)

    ADMIN: Pamietaj ze mogli je zrobic ze statywu... Opublikuj ta fote. Ciekaw jestem.
    1- Nie ma takiego statywu, ktory wyeliminuje drgania pochodzace od lustra - ja mam Manfrotto (naprawde swietny, ciezki statyw) i ..... nie ma szans - sam robilem taki test bo na innym forum twierdzilem, ze ten Manfrotto na pewno da rade ale po przeprowadzeniu testu (stad wlasnie w wyzszej polce mechanizm wstepnego podnoszenia lustra)

    2- tym razem tak jak pisalem, zaczalem rozmawiac z szefem serwisu. I tutaj mile zaskoczenie (jak na razie). Zgodnie z prosba przeslalem obiektyw, a tu po 3 dniach przychodzi obiektyw zastepczy (wlasnie 18-70) na czas naprawy
    Zaczyna sie dobrze, zobaczymy jak bedzie dalej.....
    Apropos przyslany przez NIKON'a obiektyw zastepczy ostrzy REWELACYJNIE (wlasnie tak jak powinien ostrzyc 18-70).

    3- co do publikacji zdjec, to te testowe pojechaly jeszcze raz z obiektywem (shit nie zrzucilem ich wszystkich na kompa) mam jedno, ponizej link:

    http://www.pyplacz.republika.pl/x.jpg

    4- moj obiektyw nie jest sprawny i tego jestem pewien - ten ktory przyszedl jest na to najlepszym dowodem (ostrzy rewelacyjnie), ale sprawdzalem i inne - wyszystko bylo OK.

    Pozdrawiam
    Marcin
    D50, nikkor 18-70, nikkor 50/1.8D, sigma 70-300 DG APO, sigma EF-500 DG SUPER, grip DELTA.....cdn.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leadgenx Zobacz posta
    1- Nie ma takiego statywu, ktory wyeliminuje drgania pochodzace od lustra - ja mam Manfrotto (naprawde swietny, ciezki statyw)
    Manfrotto nie jest producentem profesjonalnych statywów
    produkuje bardzo dobre w bardzo dobrej cenie, dlatego jest najpopularniejszy

    dobrze słyszeć dobre wieści ws. obiektywu
    dobre dla Ciebie
    i dobre dla Nikona
    miejmy nadzieję, że firma stanie na wysokości zadania

  3. #43

    Domyślnie

    hm... 800 zl za statyw to dobra cena ? ten moj kupilem wlasnie z profesjonalnego studia fotograficznego (uzywany) ....

    co do obiektywu to tez mam nadzieje, ze tym razem usuna usterke.

    Pozdrawiam
    D50, nikkor 18-70, nikkor 50/1.8D, sigma 70-300 DG APO, sigma EF-500 DG SUPER, grip DELTA.....cdn.

  4. #44

  5. #45
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    To popatrz sobie na ceny statywów Gitzo
    Nie psuj ludziom humoru w samo południe...

    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    coś jest nie tak z tym obiektywem jak on ci brudy wciąga , albo inaczej miałeś to od początku tylko tego nie widziałes , ja tam bym reklamował
    D50,D80 kit, 28-80 Nikor, 70-300 Sigma i inne duperele

  7. #47

    Domyślnie

    Manfrotto to rzeczywiście klasa sama w sobie. Od kilku lat używam i uważam, że jest to najsolidniejszy włoski produkt Opinia o ich brakoróbstwie nie ma tutaj żadnego poparcia. Są cholernie stabilne - można sprzedać porządnego kopniaka, a on się tylko lekko zachwieje. Tak są stabilne i ciężkie (to akurat największa zaleta i.... wada - ale zawsze można kupić carbona, tyle że będzie wtedy lekki )

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •