Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 144
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Właśnie. A, że kamerzysta jest dosyć znany i popularny, mimo, że ludzie czekają do 3 miesięcy na film, to od niego zaczynają poszukiwania. )
    To jakoś wcale nie długo. Kolega z którym współpracuje tak do roku lekutko mu to zajmuje, ale robi 2-3 wesela w wekend
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #22

    Domyślnie

    bez jaj młodzi czekają rok za filmem ? po roku to ja bym zapomniał że zamawiałem coś takiego a i nieraz rozwód jest już po pół roku poważnie takie terminy na oddawanie zleceń są ? pytam serio bo ani nie zamawiałem ani nie wykonywałem tego typu pracy ot ciekawość

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CFS FOTOELLITE Zobacz posta
    bez jaj młodzi czekają rok za filmem ? po roku to ja bym zapomniał że zamawiałem coś takiego a i nieraz rozwód jest już po pół roku poważnie takie terminy na oddawanie zleceń są ? pytam serio bo ani nie zamawiałem ani nie wykonywałem tego typu pracy ot ciekawość
    Miesiąc... to chyba taka norma...
    Rok czasu to rzeczywiście ekstremalnie dość

  4. #24

    Domyślnie

    prz3mo miesiąc to jeszcze do przełknięcia ale powiedzcie sami że oczekiwanie na materiał jest za długie zdjęcia z cioci małpki są odrazu i ze dwa filmiki to co sie dziwujecie że ludzie niechętnie chcą zamawiać i płacić za zdjęcia napisze pogrubionym tekstem że żartuje cobyście się nie spinali za mocno na mój tekst

  5. #25

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o terminy to ja oddaję album po ok. 2 tygodniach. Są zlecenia szybkie (Londyńczycy czy jakieś Corkowcy) wtedy da się zrobić w 4-5... Ale mi się strasznie nie chce tak szybko pracować.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar kamilkamien
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kamień Krajeński
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Jeśli chodzi o terminy to ja oddaję album po ok. 2 tygodniach. Są zlecenia szybkie (Londyńczycy czy jakieś Corkowcy) wtedy da się zrobić w 4-5... Ale mi się strasznie nie chce tak szybko pracować.
    Zgodze się z własnego doświadczenia, bo różnie to bywa, tydzień przeleżą zdjęcia nie tknięte bo najzwyczajniej nie masz ochoty, Ty zrobisz jakies mniejsze materiały w tym czasie. Dosiądziesz jednego dnia i odwalisz robotę którą byś niechętnie dłubał przez ten tydzień a zrobisz to w dniu kiedy poczujesz "moc". I nie chodzi mi tu o własnie odkładanie tego może na cały tydzień, bo to i długo i krótko, (kwestia uznania) ale co byśmy się dobrze zrozumieli.



    A wracając do tematu rozpoczętego przeze mnie, tak czytam i czytam i bałem się o to zapytać wcześniej, ale czy praktykował ktoś układ z księdzem lub innym zaangażowanym klawiszem ślubnego dzieła? To taki śliski temat, o którym tez tylko ze słyszenia wiem ale czy spotkaliście się z tego rodzaju łowieniem klienta?
    Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...

  7. #27

    Domyślnie

    ja raz słyszałem jak ksiądz i kamerzysta się dogadali i niezależnie od młodych widzimisię musiał być ten kamerzysta i basta!
    dzięka Bogu co do fotografa takich wymagań wielebny nie miał
    D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
    <a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pavel_9 Zobacz posta
    (..)
    dzięka Bogu co do fotografa takich wymagań wielebny nie miał
    Kwestia czasu. Kamerun kupi sobie lustro i będzie fotovideo - fullkompleks

  9. #29

    Domyślnie

    jesli chodzi o terminy to ja oddaje najszybciej po miesiącu. Po slubie przez ponad tydzien nawet nie zaglądam do folderu ze zdjęciami. Spokojnie leża i nabieraja mocy. Dopiero po tygodniu przeglądam wstepnie, zaznaczam i taguję to co mam zrobić. Choć na dysku mam też slub z czerwca 2009 i wciąz nabiera mocy Jakoś z młodymi nie mamy czasu na plener i tak sobie temat czeka

  10. #30

    Domyślnie

    a już myślałam, że tylko ja się tak ociągam Obrabianie zaraz po ślubie nie jest zdrowe, zdjęcia muszą dojrzeć, a potem ja muszę dojrzeć w nich to coś

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •