Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Kameralny ślub Magdy i Łukasza

    ...powracam na forum z nowym materiałem ze ślubu Magdy i Łukasza, proszę nie zabijać komentarzami ;P, kto chce więcej zapraszam na bloga... choć tutaj i tak wrzucam obszerną część...

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15

    i musiałem ograniczyć ilość zdjęć ;P
    Ostatnio edytowane przez getos ; 19-08-2010 o 22:07
    ..Nikon...

  2. #2

    Domyślnie

    Zaraz będzie opierdziel - podobno teraz można wrzucać max 15 zdjęć
    Krzysztof Papierkowski

  3. #3

    Domyślnie

    a nie wiedziałem, zaraz pomniejszę ilość do 15-tu
    ..Nikon...

  4. #4

    Domyślnie

    Kupuję - czysto, ładnie.
    Dobrze jest.
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    teraz jest 15 fotek, a szkoda, bo 40 prezentowało się lepiej, zapraszam na bloga...
    http://www.grzegorzandrusiewicz.pl/blog/?cat=50
    ..Nikon...

  6. #6

    Domyślnie

    dzięki Marcinie, a gdzie jest napisane że można tylko 15 zdjęć? czym jest to podyktowane?
    ..Nikon...

  7. #7

    Domyślnie

    o proszę,
    TUTAJ
    Co do zdjęć: bardzo mi się podobają kolory na twoich zdjęciach - obróbka wygląda baaaardzo znajomo. Czuję, że w niedługim czasie coraz częściej będzie można spotkać zdjęcia tak obrabiane.
    Konwersja do BW mi niestety nie leży.
    Kadry są okej, ale na kilka rzeczy trzeba zwrócić szczególną uwagę: na zdj.6 mama (?) wygląda jakby usnęła i nie wiem, czy jest zadowolona z tego zdjęcia (mimo że jest poza GO). A, i jeszcze 11 - nie wiem po co tez skos.
    Ogólnie zdjęcia są przyjemne w odbiorze
    Pzdr!
    Krzysztof Papierkowski

  8. #8

    Domyślnie

    Mama zgadza się, poza główną historią na tym kadrze, ważniejszy jest wzrok Ojca, co do obróbki i konwersji do b&w no cóż, jakoś tak się nauczyłem i leży mi bardzo taka obróbka, choć kosztuje trochę więcej wysiłku, a skos? powiem tak zdjęcie zrobione było w położeniu poziomo, ale w obróbce spodobało mi się postawienie go do pionu i tak zostało... dzięki za koment, co do obróbki, to jest tak, że sporo gości może przejść różne szkoły, poznać narzędzia, ale ostatecznie to w rękach obrabiającego zostaje co i jak chce pokazać i uwydatnić na fotach...
    ..Nikon...

  9. #9

    Domyślnie

    właśnie, kolejny raz widzę taką obróbkę, chodzi mi o kolor, czasami masakrycznie się męcze bo za ciepłe kolory mi wychodzą a tutaj widze fajne przyjemne kolory - jak to zrobić?

  10. #10

    Domyślnie

    trochę zabawy WB, nasyceniem i kontrastem i jest
    ..Nikon...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •