Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Flickr

  1. #1

    Domyślnie Flickr

    Ostatnio mnie coś nosi. Z jednej strony jestem uziemiony przy kompie i przy pracy, a z drugiej nie mając czasu na jakieś plany fotograficzne zaczynam szukać jakiegoś erzatzu, czy alternatyw...

    Tak mi wpadło do głowy, czy by się nie zarejestrować na przykład na Flickera, czy gdzieś indziej...

    No i pytam zatem: jesteście na Flickerze, czy to raczej jakaś niedowarzona inicjatywa? A jeśli nie tam, to gdzie i po co? Słowem chciałbym otworzyć luźną dyskusję na temat modnych ostatnio portali społecznościowych - ale portali fotograficznych.

    Przy okazji chcę nadmienić, że nie mam konta na facebooku, Naszej Klasie i w innych takich miejscach. Uważam nawet, że kiedyś szpanem będzie powiedzenie, że się tam konta nie ma! Jestem za to na 1x.com i to w zasadzie wszystko. A przecież podobnych miejsc jest więcej - devian, i tyle, co znam.


    I co Wy na to wszystko?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Jestem za to na 1x.com [...]
    I to jest właśnie szpan
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #3

    Domyślnie

    ja tam jestem tylko na twarzoksiążce - żadne majspejsy, grona, flikery i devianty mnie nie interesuja. No ale ja staroświecki jestem...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja natomiast mialem etap ŻE sie rejestrowalem gdzie tylko popadnie... troche mi juz przeszlo obecnie tylko Facebook, NK (nie bijcie) i Deviantart, na reszte zagladam sporadycznie ale zarejestrowany jestem w razie czego aby zapytac autora o jakies wskazowki. A tak przy okazji na NK fajnie sie inwigiluje ludzi
    Ostatnio edytowane przez Joa ; 17-08-2010 o 15:28 Powód: ło matko... "RZE"????
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Jestem na flikrze, ale głównie w celach dzielenia się zdjęciami z wypadów ze znajomymi. Trochę pełni też funkcję archiwum, ma jakieś tam ficzery, z których w zasadzie nie korzystam. Jak się nauczę w końcu wordpressa to se zrobię tam stronkę.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    I to jest właśnie szpan
    O tak, to jest szpan i ja się nawet z tym nie kryję!

    A wracając do portali społeczno - fotograficznych... Na niektórych można sprzedawać zdjęcia, na niektórych są jakieś obowiązki, niektóre mają spore wymagania (jak np. rzeczony 1x.com), są moderowane, są jakiś luźne, są znane z wysokiego poziomu, a są znane z upiornych HDRów (wiecie o jakich mówię, co?)... Są takie, że czasem człowieka wydrukują w gazecie (za frajer, ale miło), są takie, że nikt nic nie zrobi, a już zwłaszcza nie za darmo...

    W sumie, to sam nie bardzo wiem, czego oczekuję; mam wrażenie, że na to - żeby mnie ktoś nienachalnie przekonał, że jest sens znaleźć się na jakimś takim portalu, że któryś jest fajny i do czegoś - najogólniej mówiąc - 'się przydaje'.

    Przy okazji, jeśli macie jakieś doświadczenia, zarówno in plus jak i in minus - akurat będzie miejsce, żeby się tym pochwalić.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Ja natomiast mialem etap rze sie rejestrowalem gdzie tylko popadnie... (...)
    Ekoneeeeeeet!!!!!!
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  8. #8

    Domyślnie

    Też to zauważyłem, ale proszę o poprawkę i ominięcie wtrętów ortograficznych.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    bombel, chyba Ci się naprawdę musi nudzić Ja się swego czasu na fotografia.interklasa zarejestrowałem. W pogadanki nigdy nie wnikałem ale za ilość przemega fajnych zdjęć spowodowała że dość regularnie tam zaglądam. FB uważam za beznadziejny trend i konto choć mam to nie jest używane. Na NK konto mam bo to jednak najlepszy sposób na wytropienie jakiegoś bliższego lub dalszego znajomego w razie W Stricte fotograficzno -społecznościowych to poza flickr'em chyba nie ma

  10. #10

    Domyślnie

    zarejestruj się na forum.nikoniarze.pl - czasami można nawet o zdjęciach tam pogadać

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •