Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Flickr

  1. #11

    Domyślnie

    1x dla mnie to za wysokie progi. Mam natomiast od jakiegos czasu konto na photo.net i czasem cos wrzuce. Darmowa wersja ma limit zdaje sie 4 zdjec tygodniowo. Poziom zdjec moze jest nizszy niz na 1x, jednakze zdecydowanie wole tam zagladac niz na plfoto.
    Ostatnio edytowane przez Marcin_krk ; 17-08-2010 o 16:01 Powód: lit

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szelas Zobacz posta
    zarejestruj się na forum.nikoniarze.pl - czasami można nawet o zdjęciach tam pogadać
    Nie, tu o zdjęciach już dawno się nie rozmawia. Tu się chwali odrzuty, a komentarze mają po 12 znaków. Równie dobrze można by się porozumiewać za pomocą chrząknięć.

    Ale oglądam od czasu do czasu takiego Flickra i jest tam cała masa pożytecznych rzeczy: ludzie opisują z detalami jak zrobili dane zdjęcie (exify, setupy), jak zrobić coś z niczego (różne śmieszne DIY wynalazki), opowiadają wszem i wobec o tajnikach swojego warsztatu. Samo dobre. Tylko dotrzeć do odpowiednich miejsc jest wyjątkowo ciężko, skoro samych grup jest milion...



    Marcin_krk - dzięki za info, o takie mi idzie, a także o to, po co to komu i czy uważa, że warto.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 17-08-2010 o 16:07
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #13

    Domyślnie

    Lo dzizas ale pierdzielnąłem... ale to przez nieufage Przepraszam!
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-08-2010 o 17:50 Powód: pis. ("piedzielolem") ;)
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #14

    Domyślnie

    Z portali społecznościowo-fotograficznych najlepsze jest forum Nikoniarze Jak już ktoś wspomniał, flickr jest dobrą bazą danych i informacji. Można się podszkolić przez oglądanie i czytanie. Ale też trzeba wiedzieć, jak odnaleźć przydatne informacje.

    Na facebook mam konto, ale raczej korzystam z niego jako, hmm... listy kontaktów. Ogólnie wystrzegam się takich portali, bo są to czasozżeracze. Czas (pieniądze też) zżera mi granie w pokera przez sieć, więc resztki wolnego nie chcę tracić na inne "rozrywki" internetowe.
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  5. #15

    Domyślnie

    Ja mam konto na flickrze, sam nie wiem, po co, bo tylko mam kumpla w znajomych. Nie dodaje tam juz zdjec, bo juz jestem na tym etapie, ze musze zaplacic, zeby bylo widac wszystkie moje fotki, a nie tylko 200 najnowszych
    D90 + słoik po Kieleckim

  6. #16

    Domyślnie

    Nawet nie wiedziałem, że jest tam taki zwyczaj... Jeszcze jakieś tajemnicze zwyczaje?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    ludzie opisują z detalami jak zrobili dane zdjęcie (...) opowiadają wszem i wobec o tajnikach swojego warsztatu. Samo dobre.
    Właśnie , bo tu zazwyczaj odpowiedzią na pytania dotyczące warsztatu jest zazwyczaj: niech to zostanie moją słodką tajemnicą zawodową...
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzej Zobacz posta
    Ja mam konto na flickrze, sam nie wiem, po co, bo tylko mam kumpla w znajomych. Nie dodaje tam juz zdjec, bo juz jestem na tym etapie, ze musze zaplacic, zeby bylo widac wszystkie moje fotki, a nie tylko 200 najnowszych
    Jeśli zależy CI na filckrze jako galerii to polecam Ipernity.com
    Jest to serwis wzorowany na flickrze tyle że bez jego ograniczeń
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Jeśli zależy CI na filckrze jako galerii to polecam Ipernity.com
    Jest to serwis wzorowany na flickrze tyle że bez jego ograniczeń
    Dzieki, na pewno go obadam i moze sie przeniose.
    D90 + słoik po Kieleckim

  10. #20

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •