Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Torba Tamrac Velocity 7x dla D90 z 18-105 czy warto !!!

    Witam, właśnie zastanawiam się nad zakupem torby dla mojego D90 z obiektywem 18-105, na razie nie zamierzam rozbudowywać systemu, więc myślę że na początek, wystarczy coś co wybrałem a jest to Tamrac Velocity 7x, link poniżej
    http://www.tamrac.com/frame_velocity.htm
    jeśli ktoś ma doświadczenie odnośnie toreb tej firmy to proszę o jakieś info czy warto inwestować, jak z jakością, albo jest ktoś kto używa tej torebki i podzieli się doświadczeniem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Tamrac jakościowo mam wrażenie jest nawet wyżej niż LowePro ( subiektywna ocena). Ma tez kilka fajnych rozwiązań których u konkurencji nie widziałem ale to akurat nie dotyczy tego konkretnego plecaka(torby?) Ja poleciłbym tylko sprawdzić temat pod względem paska czyli czy możesz i czy będzie Ci wygodnie z paskiem przez pierś. Właśnie pożegnałem drugiego w mojej karierze slingshota od LP bo jego pasek okrutnie gryzł mnie w okolicach klaty . Jeśli to dla Ciebie nie problem to śmiało kupuj bo rozwiązanie z dostępem do sprzętu bez zdejmowania z pleców jest niewiarygodnie praktyczne i oszczędza sporo nerwów.

  3. #3

    Domyślnie

    Ten Tamrac ma rewelacyjny stosunek jakości do ceny, w kategoriach bezwzględnych jakość i wygoda używania też jest naprawdę wysoką. Nieraz już tu pisano peany na jego temat, więc jeśli chcesz wiedzieć więcej, to poszukaj. Jednym słowem – brać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •