Close

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 274
  1. #1

    Domyślnie Warsztaty nikoniarzy!

    WARSZTATY FOTOGRAFICZNE: „STARE DOBRE CZASY NIGDY NIE PRZEMIJAJĄ”

    Data warsztatów: 11/12 września (sobota/niedziela). Liczba uczestników: 30-32 osób (dwie grupy).
    Współorganizator warsztatów: www.totografia.edu.pl www.fototip.pl
    Koszt uczestnictwa: 122,00 brutto (faktura – paragon) W cenie przekąski.
    Kolacja oraz ewentualne (dla chętnych) wejście do muzeum opłacone we własnym zakresie (4 złote).
    __________________________________________________ ____________
    Zakwaterowanie we własnym zakresie

    Lista hoteli:
    http://www.hotelfocus.com.pl/index.p...lid=3&lang=pol
    http://www.qubushotel.com/hotele.php?id_h=15&lang=1
    http://hotelreymont.com/
    http://www.aparts.com.pl/?gclid=CPz0...FQOazAodimdV3g
    http://www.yhlodz.pl/website2/
    Miejsce spotkania: Łódź
    studio 1 - 6 sierpnia 30/10 || studio2 - Piotrkowska 109
    __________________________________________________ ____________
    Dzień pierwszy:
    Grupa A
    fotografia aktu wyk: Marek Urbanowski - studio1:
    rozpoczęcie zajęć 10:00
    przerwa i zmiana studia godz. 13:00
    zakończenie zajęć: 17:00
    Grupa B
    fotografia glamour (portret, sylwetka) wyk: Jacek Ziółkowski - studio2:
    rozpoczęcie zajęć 10:00
    przerwa i zmiana studia godz. 13:00
    zakończenie zajęć: 17:00/17:30
    Kolacja: „Sioux” Manufaktura godz. 18:30

    Dzień drugi
    Fotografia plenerowa dla obu grup lub jak ktoś woli to dalsze indywidualne zabawy w studio.
    Miejsce Manufaktura (teren oraz muzeum) / Łódź – Stary Cmentarz – kamienice (do wyboru)
    Spotkanie ogólne i obiad godz. 15:00 (Sioux Manufaktura)
    Zakończenie około godziny 18-ej.
    Dla zainteresowanych zaświadczenie o ukończeniu kursu (dotacje unijne i wsparcie zawodowe z Urzędów Pracy).







    UWAGA!







    KONKURS „MOJA MANUFAKTURA”
    Zasady niezwykle proste. Zaplanowane na drugi dzień warsztaty fotograficzne w Łódzkiej Manufakturze to intencja przewodnia niniejszego mini-konkursu.
    Nie narzucamy z góry żadnego tematu. Jedynym warunkiem jest wykonanie zdjęcia w dniu warsztatów w najbliższej okolicy i (lub) na Terenie samej Manufaktury.
    Format zdjęcia: 30/45 cm (na potrzeby oceny zdjęcia plik o wymiarach 1000px po szerszym boku). Zdjęcia przyjmował będę do północy 19 września.
    Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wyrażenie zgody na zawieszenie wybranych zdjęć na portalu nikoniarze.pl oraz w formie wydrukowanych w studio nikoniarzy. Wszystkie zdjęcia zostaną opatrzone logiem autora. Przesłane zdjęcia będą dowodem na wyrażenie zgody na w/w publikację.

    NAGRODY!

    Główną nagrodą jest kurs fotografii studyjnej „fotografia.edu.pl”.
    Druga nagroda to komplet gadżetów nikoniarzy.
    trzeciej nagrody nie przyznajemy.

    Proszę pamiętać o prawach do wizerunku na zdjęciach wykonywanych na terenie Manufaktury.
    Otrzymaliśmy wszelkie zgody na fotografowanie na terenie tego obiektu.

    Zapraszam serdecznie do czynnego uczestnictwa.


    Zapisy w niniejszym wątku.

    Wpłacamy: „ELLI", Piotrkowska 109 Łódź: 12249000050000450027063550 (wpisz Nick i Nazwisko uczestnika w tytule).
    Infolinia: +48 510 920 520 | +48 603 505 625 Piotr Milecki – organizator


    Uwaga. Decyduje kolejność zgłoszeń.




    PAMIĘTAJCIE, NAJWAŻNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM JEST SPOTKANIE! To ma być nasze święto, tak jak dawniej bywało.

    Lista ewentualnych chętnych/opłacone(ok):

    GRUPA A
    - Fushiro/ok
    - c0lin/ok
    - Robert_P/ok
    - Kakersik/ok
    - Grześ i Jagienka/ok
    - konstatna11/ok
    - Mercury/ok
    - kojot3.0/ok
    - Michal_C/ok
    - pm-16v/ok
    - michaeel/ok
    - deputamadre/ok
    - di_/ok
    - unicode/ok
    - marek2004/ok

    GRUPA B
    - mpraglowski/ok
    - idzikomD300/ok
    - deputamadre/ok
    - jatin/ok
    - rocky_gt+1/ok
    - tatusiek/ok
    - mishieck/ok
    - Ram/gotówka
    - mtu/ok
    - wolne
    - anjalodz/ok
    - wukaem/ok
    - MARTINK/ok
    - Frogger/ok
    - shreku/ok
    - infect/ok
    - kgsven/ok


    Lista rezerwowa:


    - Rafall/
    - piotr2006/


    UWAGA: Lista zamknięta

    Przy okazji. 9-10 września prowadzę warsztaty fotografii ślubnej. Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam. Dla nikoniarzy mały rabat. Warsztaty nikoniarzy zaczynają się dzień później.

  2. #2

    Domyślnie

    kurde, że mam 12 zajęte niestety, bo bym Piotrze przyjechał, naprawdę fajna oferta i super nagrody, siet, następnym razem będę postaram się

  3. #3

    Domyślnie

    Ech, a akurat weekend kawalerski kumpla niedawno został przełożony z 3-5 na 10-12.
    Szkoda bo zarówno tematyka, jak i koszty są bardzo zachęcające... liczę na reedycje.
    Ostatnio edytowane przez everyman ; 12-08-2010 o 22:12

  4. #4

    Domyślnie

    W cenie przekąski czyli kolacja z dnia pierwszego i obiad z drugiego, tak ? Czyli w sumie nocleg + jakieś drobne wydatki trzeba doliczyć do tych 122zł?
    Fajne to...

  5. #5

    Domyślnie

    http://www.hotelspt.com.pl/mazowiecki/index.php - ten link coś nie działa.

    W sumie to najdrożej wyjdzie nocleg Ja chętnie bym się przejechał w tym terminie, może jakaś większą ekipą ze śląska i nocleg razem? będzie taniej
    http://maczek.info
    D80 + szkiełka

  6. #6

    Domyślnie

    To są 2 rodzaje warsztatów dla każdego czy wybieramy sobie jeden (akt albo glamour)?

    Jak to będzie wyglądać? Teoria + focenie, sama teoria, samo focenie?

    Wstępnie zainteresowany. Określę się w 2 dni, tylko sprawdzę co i jak z noclegiem i funduszem.

  7. #7

    Domyślnie

    W cenie przekąski czyli kolacja z dnia pierwszego i obiad z drugiego, tak ?
    Nie wiem jak do tego doszedłeś ale nie. Kolacje opłacamy sobie sami. Przekąski to coś do schrupania, nie do najedzenie się

    Jak to będzie wyglądać? Teoria + focenie, sama teoria, samo focenie?
    Grypy zmieniają się w południe. Teoria i focenie. Typowe warsztaty fotograficzne, to nie są pokazy.

    Wywaliłem Mazowiecki bo linki do niego nie działają... Jutro wstawię telefon do tego hotelu.

    Mroczuś, do następnego zatem

    liczę na reedycje
    Będą ale każda w innej tematyce.

  8. #8

    Domyślnie

    Właśnie w tym terminie będę w Polsce Bardzo chętnie wpisałbym się na listę. Mój kumpel bierze w piątek ślub, muszę więc tylko ustawić terminy i pomyśleć o transporcie.

    Dzień drugi i Fotografia plenerowa, to znaczy: krajobraz, architektura, modelki, czy wszystkiego po trochu?

    Pytanie retoryczne: Dlaczego hotele w Polsce są droższe niż w UK !? Pamiętam, że kilka lat temu na festiwalu w Płocku nocowałem za 1/4 niektórych cen...
    Ostatnio edytowane przez fushiro ; 13-08-2010 o 02:22 Powód: dopisek
    Pozdrawiam
    Janusz

  9. #9

    Domyślnie

    Dzień drugi i Fotografia plenerowa, to znaczy: krajobraz, architektura, modelki, czy wszystkiego po trochu?
    Teren Manufaktury to ogromny kompleks. W okolicy znajdują się stare kamienice których klimat, lekko zmodyfikowany czasem wciąż jest bardzo interesujący. Pomyślałem też o cmentarzu. Stary cmentarz ma swój swoisty urok. Stąd jakby lekko narzuca się fotografia architektury, choć niekoniecznie. To wszystko jest na przestrzeni kilku, do kilkunastu minut pieszo. Generalnie wszystkiego po trochu, bo zależy mi na ciekawych zdjęciach z tych okolic na konkurs.

  10. #10

    Domyślnie

    Ekhm...Czyli wychodzi że 3h na wykład + focenie dla ok.15 osób z każdego tematu ?
    Zastanówcie się może nad podziałem kto chce akt a kto glamour i zajęć po 6h z przerwą - wtedy będzie szansa na to żeby te 15 osób miało szansę zrobić "swoje" zdjęcie

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •