Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    to ja się jednak trochę poznęcam
    2,3,9,11,13,14 niestety do niczego się nie dają. W walce pod siatką nie widac twarzy zawodniczek. A to jest podstawa jakiejkolwiek publikacji. Plus za zdjecia z góry. A 2,3 i 14 są do totalnego kosza. Poza tym, że zdjecia z góry to jakoś mnie nie zachwycają.
    Co nie co się z Tobą zgodzę... na pewno nie każde zdjęcie tutaj jest okładkowe... Ale ujęcia z góry nie są częstym gościem na łamach netu i prasy... Wydaję*mi się*że dają zupełnie inny punkt widzenia.
    Serdecznośći
    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  2. #12
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Mnie sie podobaja, szczegolnie te z gory!

  3. #13

    Domyślnie

    nie wierze ze tam wyszedles..

  4. #14

    Domyślnie

    ja dla takich ujec pol polski bym przejechal
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  5. #15

    Domyślnie

    spoko te z góry sa ok fajna inicjatywa. Ale nie raz nie można wejść na kładkę techniczną pod sufitem

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d3mane Zobacz posta
    nie wierze ze tam wyszedles..
    czemu?
    Sytuacja oficjalnie wygląda tak - dostęp za zgodą szanownej Dyrekcji HALI, mają*tylko dwie osoby. Jedną mam zaszczyt być osobiście a drugą jest Mistrz FIGURSKI...

    Dostęp jest bardzo restrykcyjnie ograniczony ze względu na bezpieczeństwo zawodników i wchodzącego. Przed wejściem trzeba sprawdzić wszystkie kieszenie, zakamarki etc.. nic nie móże być luzem. Żadne komórki, klapki od obiektywu etc... to jest ok 18-19m nad parkietem. Jest bezpiecznie, ale widok w trakcie spaceru po ażurowym podeście jest taki,*że się*zawsze łapy pocą... Zawsze przed wejściem myję ręce lodowatą*wodą i 10razy sprawdzam kieszenie, buty i wszystko co się*da...

    następnym razem zrobię widokowe zdjęcia jak jest na górze...
    Aaaaa... Na meczy na górze było ok 50-60C. Można było wytrzymać*max 15min. Kapało ze mnie jak w saunie
    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  7. #17

    Domyślnie

    te z góry bardzo na tak
    z pozostałych 12,14,17 i to wszystko
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •