Close

Strona 13 z 46 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 459
  1. #121

    Domyślnie

    Te 2 ostatnie porządnie wyróżniają się ostrością. GO o wiele lepsza, niż wcześniej. Czad.
    Nikon D69 Turbo.

  2. #122

    Domyślnie

    41 bardzo mi sie spodobalo.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  3. #123

    Domyślnie

    43 chyba poruszona. A szkoda, bo kadrowo jest najfajniejsza. 44 jak najbardziej OK i chyba najlepsza z ostatniego seta.
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  4. #124

    Domyślnie

    Dark zgadzam się w 100% 43.poruszona(trochę wiało, aczkolwiek ten kadr mi się podoba

    46.
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 03-01-2011 o 14:46

  5. #125

    Domyślnie

    Ostatnie super

  6. #126

    Domyślnie

    trochę wiało, aczkolwiek ten kadr mi się podoba
    Czyli najczęściej wypowiadane przeze mnie zdanie po ostatnim plenerze, gdzie najlepsze kadry i światło mam w zdjęciach, gdzie wiatr zwiewał mi czapę.
    Ostatnie rządzi, jeśli idzie o oddanie detali. Niestety mam 18-calowy ekran o bardzo dużej rozdzielczości i wszystkie Wasze zdjęcia w regulaminowej rozdzielczości wyglądają u mnie jak pocztówki.
    Nikon D69 Turbo.

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atrax Zobacz posta
    Czyli najczęściej wypowiadane przeze mnie zdanie po ostatnim plenerze, gdzie najlepsze kadry i światło mam w zdjęciach, gdzie wiatr zwiewał mi czapę.
    Ostatnie rządzi, jeśli idzie o oddanie detali. Niestety mam 18-calowy ekran o bardzo dużej rozdzielczości i wszystkie Wasze zdjęcia w regulaminowej rozdzielczości wyglądają u mnie jak pocztówki.
    Hehe , ja na 1920x1080 i fotki są zdecydowanie za małe żeby zobaczyć detale. Dlatego czasem daję linki do większych zdjęć

  8. #128

    Domyślnie

    Bzygi i motyl ładnie oświetlone , muszę się skusić

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  9. #129

    Domyślnie

    36 - kadr, kolor rewelacja.
    46 - wydaje mi się niedoświetlony, ten model ma o wiele żywsze kolory.
    38 - żeby sie nie rozpisywać - bajeczka .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atrax Zobacz posta
    Czyli najczęściej wypowiadane przeze mnie zdanie po ostatnim plenerze, gdzie najlepsze kadry i światło mam w zdjęciach, gdzie wiatr zwiewał mi czapę.
    Ostatnie rządzi, jeśli idzie o oddanie detali. Niestety mam 18-calowy ekran o bardzo dużej rozdzielczości i wszystkie Wasze zdjęcia w regulaminowej rozdzielczości wyglądają u mnie jak pocztówki.
    Chyba tak samo mamy, niby w LCD jest wszystko OK, wrzucasz na kompa i ..... plujesz sobie w brode, że poruszone, że nie doświetloneitp. i najchętniej byś chciał się cofnąć w czasie, albo przy następnym plenerze znaleźć takiego samego modela

    Cytat Zamieszczone przez Bullter
    36 - kadr, kolor rewelacja.
    46 - wydaje mi się niedoświetlony, ten model ma o wiele żywsze kolory.
    38 - żeby sie nie rozpisywać - bajeczka .
    Dzięki Bullter, lecz chyba się nie zgodzę co do tej 46. według mnie kolory są prawidłowe,natrafiłem na takiego modela już kilka razy i zawsze miał ubarwienie takie brudno brązowe, a nasycenia w PS nie będe podnosił, bo po co będe przekłamywał obraz

    Dzięki za odwiedziny i komentarze

Strona 13 z 46 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •