Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie PS CS5 - dodawanie dźwięku do video

    Witam,

    dotarłem już do tego, że w Photoshopie CS5 mogę stworzyć film (np. z wielu zdjęć) lub animację; do tego mogę to obrabiać tak jak zwyczajne zdjęcie.. Jednego czego mi brakuje to dźwięk...

    czy ktoś orientuje się jak dodać go do takiego filmu lub animacji?

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, czy szop ma taką opcję. Najprościej dodać podkład dźwiękowy, choćby systemowym Windows Movie Maker, lub innym podobnym programem.



  3. #3
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Naprosciej w picassie. Wybierasz zdjecia, do tego mp3 i export do video. no i za darmo.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  4. #4

    Domyślnie

    Może lepiej stworzyć to w programach do tego stworzonych np. ProShow Producer lub ProShow Gold ewentualnie Pinnacle Studio
    |D70S|S24-70/2.8||SB600 dużo chęci ale brak talentu

  5. #5

    Domyślnie

    ale skoro mam photoshopa i jest tam funkcja tworzenia animacji i filmów to dlaczego mam kupować jakiś inny program? Z tym podkładem dźwiękowym może się udać, dzięki

  6. #6

    Domyślnie

    dem co właściwie miałeś na myśli pisząc "najprościej dodać podkład dźwiękowy"?
    Próbowałem w Movie Maker zapisać tylko dźwięk, ale niestety format .WMV nie jest odczytywany przez PS-a...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Nie wiem, czy szop ma taką opcję. Najprościej dodać podkład dźwiękowy, choćby systemowym Windows Movie Maker, lub innym podobnym programem.
    Tworzysz prezentacje jako plik ( avi lub inny rozpoznawalny przez Windows Movie Maker) i dopiero do tego dodajesz podkład
    |D70S|S24-70/2.8||SB600 dużo chęci ale brak talentu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •