Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Urządzenie wielofunkcyjne

    Szukam propozycji do 300 zł; najlepiej żeby ładnie drukowało fotki. Ma ktoś jakieś sugestie?
    D3100+kit | 50 f/1.8 | 70-300 f/4-5,6 G ED VR | FIRST C3550 | Nissin Di466 i różnego innego złomu pełno...
    Never back down!

  2. #2

    Domyślnie

    Są Epsony te SX'y, np. SX 415
    Będzie ok.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Najrozsądniejsze chyba faktycznie są na dziś epsony SX.
    Tusze tanie jak barszcz a jakość przyzwoita, jak na tę cenę.
    Sam ostatnio potrzebowałem takiego urządzenia i po przejrzeniu różnych ofert i "okazji" SX-a sobie zakupiłem.
    NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    a coś od canonierów? bo epsony mi sie źle kojarzą
    D3100+kit | 50 f/1.8 | 70-300 f/4-5,6 G ED VR | FIRST C3550 | Nissin Di466 i różnego innego złomu pełno...
    Never back down!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotokornik Zobacz posta
    a coś od canonierów? bo epsony mi sie źle kojarzą
    Czemu Ci sie źle kojarzą? EPSON to właśnie ta marka, która produkuje topowe drukarki fotograficzne... (nie mylić oczywiście z podanym przeze mnie wcześniej modelem SX 415
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Ja tylko dodam, ze warto dołożyć stówke do epsona z wi-fi, nie trzeba sie bawić z kablami. Sam kupilem SX515 kilka m-cy temu.
    D80, N 18-105 VR, N 50 1.8, MB-D80, Velbon DF-60, Tamrac Aero 80, Schwinn Rocket Pro, Giant Terrago, Merida Kalahari 550

  7. #7

    Domyślnie

    Hp F380 - masz drukarke, skaner i xero a zdjecia drukuje miodzio tylko tusze drogawe bo około 50 zł za sztuke.
    Ostatnio edytowane przez d3mane ; 05-08-2010 o 08:39

  8. #8

    Domyślnie

    Mam SX215 , ktorgo kupilem dlatego ze musialem koniecznie cos zeskanowac i przeslac w trybie natychmiastowym. Na szczescie Tesco kolo mnie jest 24/7 Zadowolony jestem wielce i moge polecic. Choc zdjecie druknalem jedno i wyszla jakas masakra. Tyle ze ja tego do zdjec nie kupilem. Do zdjecc jest lab

  9. #9

    Domyślnie

    Heh a ja epsona odradzę mam SX 105 i jestem z niego strasznie niezadowolony prędzej miałem brothera najtańszy model i był dużo lepszy, niestety przy przeprowadzce zostawiłem go bratu. Teraz żałuje że nie dołożyłem do brothera. Tusze zamienniki też nie są drogie.
    NIkon D3000

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam Epsona DX8450, obecnie to będzie coś z seri SX4xx. Na oryginalnych tuszach i papierze bardzo fajnie drukuje fotki (wbudowane profile papieru), zwłaszcza jak na nie fotograficzny kombajn. Minus - cena i pojemność tuszy. Przy nie oryginalnym papierze trza trochę się pobawić by fotki jakoś wyglądały. Zamienniki tuszy bardzo tanie. Zapewne będą mniej trwałe niż oryginalne tusze, lecz cena kusi Ksero działa, skaner działa. I dałem w Tesco 199 PLN w grudniu 2009 r.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •