Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z monitorem NEC 1980FXi

    Witam wszystkich serdecznie.

    Podejrzewam, że żadnych dobrych wieści nikt mi nie sprzeda, ale mam pytanie odnośnie problemów z monitorem NEC 1980FXi.
    Od kilku dni dzieję mi się dziwna rzecz, po włączeniu monitora po jakimś czasie pojawia się pionowy czarny pasek szerokości ok. 2mm. Od tego paska czasami obraz wygląda jakby był "poszarpany". Nie mam pojęcia co to może być. Czyżby to już koniec matrycy w monitorze? Podejrzewam, że jakikolwiek serwis nie ma najmniejszego sensu.
    Jeśli ktokolwiek w jakikolwiek sposób byłby w stanie mi pomóc, to byłbym zobowiązany
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    Jeśli ktokolwiek w jakikolwiek sposób byłby w stanie mi pomóc, to byłbym zobowiązany
    Niestety, monitor jest uszkodzony i pomóc mógłby tylko serwis.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #3

    Domyślnie

    OK, tzn. nie ok . Wiem, że pewnie ciężko mówić tutaj o kosztach, ale czy można założyć jakieś widełki odnośnie kosztu naprawy?
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    OK, tzn. nie ok . Wiem, że pewnie ciężko mówić tutaj o kosztach, ale czy można założyć jakieś widełki odnośnie kosztu naprawy?
    Uszkodzone jest sterowanie matrycą. Układ ten jest zintegrowany z samym panelem, więc naprawa wyłącznie przez wymianę całości. Koszt sprowadzenia przekracza z reguły wartość nowego monitora. Proponuję zadzwonić do CSS Beskidy, numer ma Pan w karcie gwarancyjnej i pogadać z Panem Pawłem Jonkiszem.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •