Close

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 168
  1. #21

    Domyślnie

    Zaraz zaraz. Zalanie lub zawilgocenie szczelnego body? To co, przy zmianie obiektywu ktoś wlewał wodę do środka?

    "Model D700 chroniony przez wytrzymałą, szczelną obudowę ze stopu magnezu to zrównoważona lustrzanka cyfrowa, która sprawdza się w każdych warunkach fotografowania."
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  2. #22

    Domyślnie

    Eee, nie teraz to ja pisze o moim D300...

  3. #23

    Domyślnie

    Który też ma magnezowe uszczelniane body
    Nikon FiX - Pomysł na...

  4. #24

    Domyślnie

    Do morza go nie wrzucałem, wody z kranu na matrycę nie lałem, może spociły mi się ręce....

  5. #25

    Domyślnie

    Haha Spociły ręce Z D3k z lampą i tele nie raz prawie się lał pot, sztuczne tworzywo, sztuczny grip, ciepło i... nic mu nie było. Serwis coś kręci, jak uszczelniany korpus może zawilgnąć z winy użytkownika?
    Nikon FiX - Pomysł na...

  6. #26
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grand. Zobacz posta
    Serwis coś kręci, jak uszczelniany korpus może zawilgnąć z winy użytkownika?
    Wystarczy, ze mial przykrecony nieuszczelniany obiektyw i pracowal w deszczu.

  7. #27

    Domyślnie

    serwis zawsze cos wymysli zeby było po ich stronie a my konsumenci tylko ..płacimy.. echh ten nikon
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  8. #28

    Domyślnie

    Niestety, w przypadku mojego D300 serwis w Niemczech wskazał na identyczne uszkodzenie co Nikon PL, z identyczną listą części zamiennych, z niższym VAT i droższą wysyłką. Skutkiem czego kwota łączna to ca. 2700.
    Test krzyżowy Nikon PL niestety wypadł na ich korzyść.... Nikon DE zrobił natomiast wycenę tego dnia, którego otrzymał przesyłkę (tak mówią przynajmniej).
    Z mojej strony EOT.

  9. #29

    Domyślnie

    No to przykra sprawa, chyba lepiej sprzedać na części i kupić sprawny egzemplarz D300. Będzie taniej.
    N

  10. #30

    Domyślnie

    Ile można wziąć za sprzedaż na części?

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •