Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 168
  1. #11

    Domyślnie

    Miałem coś podobnego ze swoim d700 + oryginalny grip i aku.
    Serwis stwierdził zalanie sprzętu, chociaż nie pamiętam żebym go kąpał.
    Pozdrawiam
    Przemek

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Za friko. Wysłałem na gwarancji i przez 5 tygodni zero informacji o kosztach ;P
    Więc jak tylko przez telefon usłyszałem: "Koszt naprawy to...", to powiedziałem, że teraz to sobie mogą w tyłek wsadzić koszt naprawy i mają naprawić w ramach gwarancji.
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    U mnie w zapasowym D60 serwis stwierdził zalanie body(czyt, 3-ech z 4-ech przycisków navi, pod którymi wykryli korozję). Kosztorys opiewał na ok. 450PLN!!!, czyli mniej więcej połowę wartości puszeczki. Po długich pertraktacjach, rozmowach z kierownictwem, pismach, mailach i F.K wynegocjowałem połowę tej kwoty. Koszt części ( gumki, styki to kilkadziesiąt zł).

    P.S BTW, trzebaby sie było postarać, żeby zalać 3 styki z kilkudziesięciu w body...
    ...FX | 17-35 | 50 | 28-75 | SB-700 |...
    PozdRAWiam . Patryk.

  6. #16

    Domyślnie

    Zawiozłem.
    Wycena za 2 tygodnie, pokwitowanie na świstku postit z pieczątką (system padł), obok na stanowisku NPS siedział znudzony pan i czytał gazetę, podczas gdy do 'normalnego' okienka stały 4 osoby.
    Obsługa po opisie objawów w D300 stwierdziła: "znany problem, elektronika..."

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez B.K. Zobacz posta
    Farciarz....
    Szczęście w nieszczęściu, ale na aparat czekałem w sumie 10 tygodni...
    Pozdrawiam
    Przemek

  8. #18

    Domyślnie

    Witam
    W środę wrócił mój D700 z serwisu, na razie odpukać wszystko działa, oczywiście naprawa na gwarancji i jeszcze zamówiłem czyszczenie matrycy za 150zł, które jak się okazało ( przez pomyłkę) dostałem gratis Generalnie serwis wyrobił się w ciągu tygodnia, ale trzeba było wykonać kilka telefonów ponaglających. I wydaje mi się, że prośba o zrobienie czyszczenia matrycy, które miało być płatne, przyspieszyła wszystko. Ogólnie serwis za plusował szybkim załatwieniem tematu.
    A wracając do samej usterki z tego co mi tylko powiedziano był problem z elektroniką (eh ciężko było się domyślić)

  9. #19

    Domyślnie

    A ja sobie czekam już 3 tydzień na wycenę . Z rozbrajającą szczerością powiedziano mi, że to dlatego, że było dużo napraw NPSowych. To przez Ciebie, memphis

  10. #20

    Domyślnie

    O, oddzwonili godzinę po telefonie (dziś, czyli równo po 3 tygodniach od oddania do serwisu). Jako przyczynę usterki podano zawilgocenie lub zalanie. A wstępny koszt, który może wzrosnąć to - wg serwisu - 2083 PLN z groszami (wymiana płyty, zasilacza wyświetlacza, regulacja i coś jeszcze)... Nie jest mi do śmiechu.

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •