Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowy jestem!

  1. #1

    Domyślnie Nowy jestem!

    Witam! Fotografia interesuje się ponad rok, wiem że może to nie dla mnie forum bo mam sony a300, ale szukam forum fotograficznego o wysokim poziomie, a słyszałem od Mastera95, że to forum ma właśnie taki poziom. No dobra to może coś o sobie, na imię mam Michał i mam 15 lat, mieszkam w poblizu Wrocławia.
    1.

    2

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj na forum, to nie jest strona tylko dla posiadaczy systemu Nikon. Co do zdjec jeszcze dluga droga przed Toba fotka nr 2 calkowicie odpada, ciemna brak szczegolow praktycznie nic nie widac i nie ma na czym zawiesic oka.
    Jedyneczka lepsiejsza jednak tez bez szalu zle troche ustawiles modela wzgledem swiatla, ogolnie cale zdjecie jest ciutke za ciemne. NIe poddawaj sie na poczatku zawsze jest trudno.
    Zobacz sobie na stronke www.szerokikadr.pl duzo sie z niej nauczysz, czytaj przegladaj forum szczegolnie tematy ze zdjeciami czytaj komentarze - najlepsza nauka i kopalnia wiedzy.
    Zycze powodzenia i coraz lepszych kadrow

  3. #3

    Domyślnie

    bahuone dzięki za komentarz, a co do szerokikadr.pl znam tę stronkę i często z niej korzystam, ok kolejny secik :
    3.

    4.

    5.

  4. #4

    Domyślnie

    Na forum jest tak przyjete ze kazdy nowy set raczej wrzucamy do osobnego watku. Portret to ciezki kawalek fotografii takie zdjecia z profilu to jedynie ewentualnie do albumu choc nie kazdy by takie chcial Szczegolnie zwroc uwage na kadrowanie, 3 i 4 bardzo ciasne.

  5. #5

    Domyślnie

    Aaaa.. ok dzięki że mnie poinformowałes o zyczaju

  6. #6

    Domyślnie

    A mi się ostatnie podoba. Fotka ma coś w sobie urzekającego i klimatycznego.
    Można ją odczytać jako bardzo smutną - przyjaciele, którzy jeszcze pozostali.
    ------------------------------------
    Typ aparatu nie ma znaczenia. I tak środek to zazwyczaj made in CRL, bez względu na logo
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    5. jest bardzo dobra pod względem kompozycji, brawo! Oczywiście brawo należy się tylko jeżeli kadr i kompozycja była tak zaplanowana. Jeżeli tak po prostu "samo wyszło: to należą tylko gratulacje za szczęście jakie masz

    PS
    Witamy na forum
    Pozdrawiam:
    tatusiek

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta
    Na forum jest tak przyjete ze kazdy nowy set raczej wrzucamy do osobnego watku.
    pierwsze słysze o takich zwyczajach !

    co do zdjęc - musisz nauczyc się konwersji do BW - ta jest niestety bardzo słaba. Efekciarskie obróbki zostaw sobie na później. Duzo czytaj oglądaj, kadruj z głowa. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 31-07-2010 o 16:02 Powód: znacznik

  9. #9

    Domyślnie

    Mam taka zasadę, że zanim wyciągnę aparat, kadr najpierw układam w głowie, także wszystko było zaplanowane Stock w jaki sposób mam się jej nauczyć? Wielkie dzięki!

  10. #10

    Domyślnie

    1 przyjemna, 2 kosz, do 5 za ciasno, a ta mało portretowa. Raczej taka... uliczna, środowiskowa. Cz-b wygląda ok na błyszczącym ekranie iPada, czyli pod wydruk w sam raz.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •