Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie sb-900 - brak blysku z dyfuzorem

    Witam wszystkich.

    Od paru dni mam problem z moja lampą sb-900. Przestała świecić w chwili gdy jest nałożony dyfuzor lub gdy jest wyciągnięty ten dyfuzorek wbudowany. Zaczęło się od tego, że lampa w trybie zdalnym raz się wyzwalała a raz nie. Myślałem, że może to być spowodowane ostrym światłem w pomieszczeniu, że czujnik nie potrafi odczytać przedbłysków, jednak po wsadzeniu w stopkę jest to samo. Bez dyfuzora lampa podpięta pod korpus działa dobrze, a zdalnie nie wyzwala się mniej więcej raz na 5 strzałów. Czy ktoś z Was miał podobne objawy? Czy może to być wina ustawień? Lampa działała prawidłowo i chyba nikt nic w niej nie przełączał, przynajmniej nic nie zwróciło mojej uwagi.
    Przed wysłanie do serwisu chciałbym się zapoznać z Waszą wiedzą i opinią na ten temat.

    Z góry przepraszam jeśli taki temat już był.

    Pozdrawiam
    Jakub Świeca

  2. #2

    Domyślnie

    trzeba jej reset zrobic, jak nie pomoze to na podstepu.

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety nie pomogło :/

  4. #4

    Domyślnie

    jesli na gwarancji to nie problem, jesli bez - pewnie tez nie problem, ale trzeba byc gotowym na przeniesienie na rzecz np wlasnosci nieokreslonej kwoty w biletach nbp

  5. #5

    Domyślnie

    spokojnie, nałóż dyfuzor odwrotnie lub tak zeby nie dotykał tego malutkiego przycisku na lampie, wtedy lampa nie otrzyma informacji o dyfuzorze i bedzie smigac, przynajmniej powinna
    de czysta i szkua

  6. #6

    Domyślnie

    Obecnie tak robię ale obawiam się, że niedługo może się zacząć sypać reszta elektroniki. Napisałem do serwisu. Niestety lampa kupiona trochę ponad rok temu więc w Polsce po gwarancji już mam...

  7. #7

    Domyślnie

    Jeżeli zakupiłeś na paragon to spróbuj oddać do sklepu na podstawie niezgodności towaru z umową. Zazwyczaj sklepy przyjmują i przekazują do serwisu i naprawa jest bezpłatna.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    Podkręcam temat. W końcu ustaliłem co z moją sabinką. Przypadek podobny. Otóż wariuje przy założonej nasadce rozpraszającej lub wysuniętym dyfuzorze. Czyli coś w środku. Objawy: praktycznie ciemne zdjęcia (mimo, że lampa coś tam błyska) i diodka ładowania tak sobie mruga jakby nie mogła doładować lampy. I tak serwis mnie czeka
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •