Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Abonament

  1. #1

    Domyślnie Abonament

    Witam.
    Pytanie do osób posiadających telefony na abonament.
    Jaką sieć polecanie. Z wyłączeniem PLAY. Telefon przede wszystkim do dzwonienia, niż sms/internet.
    Abonament około 60 zł. Z szybkiego rozeznania najlepsze chyba będzie PLUS, ale może doradzicie coś innego.
    Pozdrawiam
    Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119

  2. #2

    Domyślnie

    kolego, jak do dzwonienia to wlasnie play...

    50 zł netto/480 minut do wszystkich/3000 do play i na stacjonarne.- umowa na 12 mc bez sluchawy.
    problemów z zasięgiem nie ma a na zadupiu jestem.

    ja nawrócilem sie z orange i juz nigdy tam moja noga nie zawita.
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  3. #3

    Domyślnie

    ale kwestia tego, że do mnie ludzie też sporo dziwonią a do PLAY jest drożej, więc raczej odpada.
    Nikon D300s + MB-D10 + Nikkor 50 + Nikkor 105 + Helios 44/2, Metz 48 + Bilora 1119

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie tam obchodzi moja faktura....ale wiadomo, różnych altruistów się spotyka na świecie.
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam 2 telefony na abonament w erze i są OK! Plus też polecam, zero problemów.
    Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
    Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra

  6. #6
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neos86 Zobacz posta
    Witam.
    Pytanie do osób posiadających telefony na abonament.
    Jaką sieć polecanie. Z wyłączeniem PLAY. Telefon przede wszystkim do dzwonienia, niż sms/internet.
    Abonament około 60 zł. Z szybkiego rozeznania najlepsze chyba będzie PLUS, ale może doradzicie coś innego.
    Pozdrawiam
    W orange jestem od lat i jest OK.

    Jednak jakiś czas temu przeszedłem na kartę z powodów finansowych - bo wychodzi dużo taniej

    A robię tak:
    1- za 6 zł kupuje pakiet SMS za grosz i mam 600 sztuk na 30 dni (po 1 groszu sztuka)
    2- za 10 zł kupuje pakiet tanich rozmów na orange i stacjonarne (!!!) - na 14 dni 1000 minut (to robię 2 razy w miesiącu) - po 1 groszu minuta
    3- za 2 zł kupuje pakiet MMS - 40 sztuk na 30 dni (wychodzi po 5 groszy sztuka)

    W sumie na powyższe wydaje miesięcznie niecałe 30 zł - więc pozostanie Ci kolejne 30 na rozmowy z innymi

    Sam policz ile masz minut w takim "abonamencie" i ile te ilości kosztowałyby w normalnym trybie.

    Wiem... nieco skomplikowane ale się opłaca
    I dużo taniej jak w Play.

    Telefon też właśnie zmieniłem - 400 zł za 7-miesięczny kombajn pt Nokia E71 i mam wszystko co trzeba!
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 27-07-2010 o 12:55
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  7. #7

    Domyślnie

    Od x lat mam w plusie. Moim zdaniem jest ok, a przyciśnięci do muru np jak Ci się umowa kończy potrafią się spiąć w sobie i coś sensownego zaproponować.
    nic...

  8. #8

    Domyślnie

    po 6 latach w orange (idea) wbijam do playa. namow tych, co do ciebnie dzwonia, zeby tez zmienili na play i bedziecie mieli za darmoche:P

  9. #9

    Domyślnie

    Szkoda ze Play rowniez nie do konca wyjasnia wszystkiego i pozniej sie placi za co nie powinno sie placic.
    Example: Play Mobile - masz prawo testowac przez 7 dni internet mobilny i zostana ci zwrocone koszty - czyli bez oplat - jedyne co to zaplacisz za Aktywacje kary 49 PLN - hihihih - i malo kto o tym wie.
    A pozatym sprawdzcie w umowie czy regulaminie Play czy istnieje punkt odstapienia od umowy
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  10. #10

    Domyślnie

    A ja przewrotnie powiem, że dziś bardziej opłacają się oferty Prepaid niż abonamentowe
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •