Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Orłowo

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Rozumiem, że zależało Ci na centralnym położeniu tych słupków, ale harmonię trochę burzą kamulce na prawym brzegu kadru. Może tak by je jakoś sprytnie przyciąć/wystemplować? I deczko koloru więcej tchnąłbym w to zdjęcie.

  3. #3

    Domyślnie

    Mi sie pooba, delikatne niebo i fajnie poukladane w kadrze, kolorki przyjemne...jestem na tak. Tak bardzo czepiajac sie szczegolow to mozna by wysteplowac ten maly punkcik posrodku lini horyzontu, bo troche zaburza jej plynnosc mz - ale to szukajac dziury w calym na upartego...dawno cie nie bylo na forum, witaj z powrotem.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawa sugestia. Faktycznie kamienie po prawej burzą harmonię, ale niestety nie potrafię ich wystemplowac Co do Cięcia to jakos nie bardzo mi się to widziało w kwadracie. A mało tu koloru?

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    Rozumiem, że zależało Ci na centralnym położeniu tych słupków, ale harmonię trochę burzą kamulce na prawym brzegu kadru. Może tak by je jakoś sprytnie przyciąć/wystemplować? I deczko koloru więcej tchnąłbym w to zdjęcie.

  5. #5

    Domyślnie

    Za przyzwoleniem autora wątku zamieszczam moją wizję. Trzeba wziąć pod uwagę to, że stemplowania dokonałem na małym zdjęciu. Oczywiście można zrobić to o wiele lepiej. Ale generalnie zamysł był taki:


  6. #6

    Domyślnie

    Ładny memłaniec w subtelnej, delikatnej, pastelowej kolorystyce podany.
    Co do kadru i jego centralności, to myślę, że kwadracik dość dobrze by wyważył i wyklarował ten temat .

  7. #7

    Domyślnie

    Kombinajce z kadrem i jego zawartoscia oczywiscie wskazane
    Ale kolorystycznie mi sie bardzo widzi!

    PS. Witaj po przerwie!
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •